با این ماسک موز برای مو با خشکی و شکنندگی موها خداحافظی کن

خواص موز برای مو های خشک و آسیب دیده

آیا موهای تو خشک، شکننده و نیازمند رطوبت بسیاری است؟ ماسک موز برای مو می‌تواند موهای تو را آبرسانی و آنها را براق کند. در ادامه با “ستاره” همراه باش تا تو را با روش ساخت ماسک موز برای مو آشنا کند. با ساخت این ماسک موز برای مو در خانه، می‌توانی موهایی جذاب داشته باشی و برای همیشه با خشکی موهای خودت خداحافظی کنی! چرا ماسک موز برای مو مفید است؟
موز سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین C و دیگر مواد معدنی مغذی برای موهای تو است. در ادامه روش درست کردن ماسک موز برای مو را به تو می‌گوییم.
برای درست کردن ماسک موز برای مو در خانه، به یک عدد موز رسیده (اگر موهای بلندی داری، ۲ عدد)، ۲ قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا زیتون، ۲ قاشق غذاخوری عسل طبیعی، نصف پیمانه شیر پرچرب (می‌توانی از ماست هم استفاده کنی) و در صورت تمایل، یک قاشق غذاخوری کره نیاز داری.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات مراقبت از مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

با این ماسک موز برای مو با خشکی و شکنندگی موها خداحافظی کن

موز را درون مخلوط کن بریز. برای این ماسک، اگر موز تو رسیده باشد،‌بهتر است. سپس عسل، روغن نارگیل/زیتون و شیر را به آن اضافه و مواد را به خوبی با هم مخلوط کن. مواد تو باید یکدست باشند و در آن تکه‌های میوه به چشم نخورد.

ماسک موز برای مو آماده است. از ریشه‌های موها شروع کن و تا ساقه موها، این ماسک را روی تمام قسمت‌های موهای خود بمال. مطمئن شو که ماسک موز برای مو تمامی بخش‌های موهای تو را پوشانده باشد.

اجازه بده این ماسک به مدت حداقل نیم ساعت،‌روی موهای تو بماند. سپس موهای خود را به خوبی آبکشی کن و با شامپوی معمولی بشور. پس از آن موهای خود را خشک کن و از جذابیت آنها لذت ببر!

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه