میکاپ لایت با رنگ صورتی

صبح از خواب برمی‌خیزی که به سر کار بروی یا کارهای روزمره خود را آغاز کنی؛ ولی هنوز آثار خستگی روز قبل روی چهره‌ات نمایان است؟! ترجیح می‌دهی با صورتی بشاش و شاداب در میان دوستان و همکارانت ظاهر شوی؟ خب، این کار ممکن است و البته نیاز به انجام کار سختی هم ندارد! میکاپ روزانه ملایم می‌تواند مشکل تو را برطرف کند؛ در عین این که وقت زیادی را از تو نمی‌گیرد!
برای مخفی کردن نشانه‌های خستگی از روی چهره می‌توان گفت بهترین ترفند، آرایش ملایم صورت است. آموزش آرایش لایت صورت ما را بخوان تا برای پوشاندن خستگی صورت و بشاش ‌تر نشان دادن چهره‌ات، راهی ساده پیدا کنی! با هم شروع می‌کنیم!
مرحله ۱: با استفاده از برس یا اسفنج آرایشی، کرم پودر مات مناسب رنگ پوست خود را روی صورتت بمال.
مرحله ۲: تیرگی زیر چشم‌های خود را به کمک کانسیلری با رنگ مناسب از بین ببر.
مرحله ۳: حالا نوبت پنکیک است. پنکیک متناسب با رنگ پوست خود را با پد به صورت یکنواخت روی صورتت پخش کن.
مرحله ۴: روی پلک بالای خود از سایه چشم ملایم صورتی رنگ استفاده کن. دقت کن که رنگ سایه تو ملایم باشد و به صورت یکنواخت، پلک بالا را بپوشاند. حالا خط زیر ابروها را با سایه سفید مشخص کن.


مرحله ۵: از یک مداد چشم ضدآب برای داخل چشم استفاده کن. می‌توانی خط مژه‌های بالا را در دو گوشه چشم با استفاده از خط چشم به سمت خارج بکشی و امتداد خط را محو کنی. گوشه خارجی چشم‌ها را هم می‌توانی با سایه قهوه‌ ای تیره حالت بدهی؛ اما فراموش نکن که زیاده‌ روی نکنی!
مرحله ۶: برای به پایان رساندن آرایش چشم‌ ها، کمی ریمل مژه بزن و ابروهایت را با ریمل یا مداد ابرو حالت بده.
مرحله ۷: در نهایت، کار آرایش صورت لایت خود را با مالیدن رژ لب براق صورتی رنگ روی لب‌ها تمام کن. با کمک این دستورالعمل آموزش آرایش لایت صورت می‌توانی همیشه و همه جا شاد، بشاش و زیبا به نظر برسی!

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه