بالابردن ابروها با آرایش

شیوه‌ای برای بالا بردن ابروها با آرایش

ابروهایی که به شیوه‌ای درست طراحی شده و رو به بالا باشند، به لطف پرتو افسونگرانه‌ای که به ظاهر شما می‌افزایند، از جذابیت بیشتری برخوردارند. بنابراین، ترفندهایی را برای بالا بردن ابروها با آرایش به شما ارائه می‌کنیم.

زیبا ساختن ابروان میتواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد كند. منظور ما فقط تغییر سبك ظاهر نیست، بلكه حالت چهره شماست. ابروانی كه شكل زیبایی دارند مانند قابی برای چشمان شما هستند، درست مانند موهای آرایشكرده كه قاب چهره است و قاب عكس كه زیباساز یك نقاشی زیبا میتواند باشد.

 

بالابردن ابروها با آرایش

 

لینک مستقیم خرید مداد ابرو بادوام لچیک

 

در ابتدا با دادن قوس بیشتر به ابرو، خط آن را اصلاح نمایید. این کار را با مشخص کردن بالاترین نقطه ابرویتان، یعنی روی استخوان آن انجام دهید.

با مداد طراحی ابرو، طرح مناسبی که ابروهایتان را بالاتر نشان می دهد، را رسم کنید. در کشیدن مداد یا سایه ابرو در ابروهایتان دقت کافی به کار ببرید ، زیرا اگر مداد را خیلی پر رنگ یا کم رنگ بکشید نه تنها زیبا به نظر نمی رسد بلکه شکل ابروی شما را خراب میکند و هم چنین نازکی و پهنی ابرو باید به فرم صورت بیاید.

سپس موهای اضافه خارج از خط و طرح ابروها را تمیز کرده و سعی کنید که ابروهایتان کمانی و قوس‌دار باشند.

با پودر موهای کوچکی در ابروهایتان نقاشی کنید و بدین شیوه جاهای خالی آن‌ها را پر کنید تا ابروهایتان ظاهری طبیعی داشته باشند.

در پایان شما با استفاده از ژل ابرو، می توانید به ابروهای خود هر حالتی بدهید. سعی کنید آنها را به سمت بالا حالت دهید تا پهن دیده شوند. این باعث می شود که جوانتر و جذابتر دیده شوید. ولی اگر ابروهای شما کم پشت است، بهتر است از ریمل ابرو استفاده کنید. می توانید رنگ ریمل یک درجه تیره تر از رنگ ابروهای شما باشد.

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه