بافت مو ساده برای موهای بلند

آموزش بافت مو ساده برای موهای بلند یا کوتاه

باستاره امروز قصد دارد روش بافت مو ساده برای موهای بلند را به شکل دو رشته در پشت سر به شما آموزش دهد. چه موهای کوتاه داشته باشید و چه بلند، می‌توانید این مدل را روی آنها اجرا کنید. برای این منظور، عکس زیر را ببینید و مرحله به مرحله طبق آن پیش بروید. باستاره هم توضیحات لازم را به شما می‌دهد.

برای مشاهده صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ روی این لینک بزنید.

 

بافت مو ساده برای موهای بلند

 

بیشتر بخوانید : مدل‌های ساده برای شینیون موی کوتاه در خانه

برای شروع کار، موها را از جلوی سر به دو قسمت تقسیم کنید. از سمت راست شروع و یک رشته را از جلوی سر جدا کنید. مانند شکل، این دسته را به سادگی ببافید و انتهای آن را ببندید. سپس دوباره رشته دیگری از موها را از سمت راست رشته اول جدا کنید و آن را هم به روشی ساده و کمی شل ببافید و انتهای آن را هم ببندید. می‌توانید پس از پایان این کار، بافت موها را کمی شل کنید.

مطابق شکل، همین کار را با سمت چپ موها نیز انجام بدهید. حالا رشته‌ها را پشت سر ببرید و آن‌ها را در قسمت وسط سر به هم وصل کنید. سعی کنید کش یا سنجاق مورد استفاده شما در پشت سر دیده نشود.

بافت موی ساده شما تمام شده است. خوبی این روش این است که می‌توانید این مدل ساده و در عین حال زیبا را روی همه نوع موها از بلند گرفته تا کوتاه و از لخت تا حالت‌دار انجام دهید!

بافت مو یکی از روش های بسیار ساده و در عین حال شیک برای مدل دادن به موهاست. بافت مو را هم می‌توان به تنهایی و هم همراه با شینیون مو انجام داد.

بیشتر بخوانید : با این مدل موی زنانه جدید مانند مدل‌ها زیبا و ساده باش !

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه