ایده طرح های ناخن

ایده طرح های ناخن برای زیبایی ناخن‌های کوتاه

اگر از خانم‌هایی هستین که دوست دارند ناخن‌های خود را کوتاه نگه دارند، برایتان خبرهای خوبی داریم.ما انواع طرح های ناخن زیبا و جذاب را برای شما پیدا کرده ایم، تا بتوانید با الهام گرفتن از آنها، ناخن‌های کوتاه خودتان را جذاب و فریبا کنید. در ادامه با ما همراه باشید، تا چند ایده طرح های ناخن زیبا و جذاب را ببینید و مدل ایده‌آل خودتان را پیدا کنید.

طراحی بهاری ناخن

 

طرح های ناخن طبیعی و ساده

می‌توانید با الهام گرفتن از این طرح ناخن زییا، ساده و جذاب برای خودتان طرح های ناخن متفاوتی درست کنید. رنگ مورد علاقه تان را روی ناخن‌ها بزنید و یک طرح ساده و مینیمال را روی یکی از آنها بکشید! به همین سادگی و با همین فرمول، می‌توانید طرح های ناخن جذابی داشته باشید.

 

ایده طرح های ناخن

 

طرح های ناخن فانتزی

می‌توانید ناخن‌های کوتاه خودتان را تنها با استفاده از دو رنگ لاک جذاب، به خوشمزگی یک بستنی تابستانی کنید! برای درست کردن طرح های ناخن این چنینی، تنها به دو لاک احتیاج دارید. ناخن تان را با یکی از آنها بپوشانید و با استفاده از رنگ دیگر، می‌توانید حالت آب شدن و ریختن را ایجاد کنید.

 

ایده طرح های ناخن

 

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ دیدن فرمایید.

 

طرح های ناخن پیچیده

اگر در طراحی ناخن کمی تجربه داشته باشید، می‌توانید به سادگی این طرح جذاب را روی ناخن تان پیاده کنید. برای این کار، به ۳ رنگ لاک جذاب نیاز دارید که رنگ‌های هماهنگ داشته باشند. ناخن‌ هایتان را با لاک و به ترتیب مورد علاقه خودتان یپوشانید. سپس با استفاده از یک خلال دندان، خط‌های مورب و جذابی روی یکی از آنها بکشید. می‌توانید با الهام گرفتن از این تکنیک، طرح های ناخن جذاب‌تری برای خودتان درست کنید.

 

ایده طرح های ناخن

 

خرید انواع لاک ناخن از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

طرح های ناخن رسمی

اگر از خانم‌هایی هستین که تیپ‌های رسمی‌تر را می‌پسندد، برای شما هم ایده طرح های ناخن داریم! می‌توانید با ایده گرفتن از این تصویر، برای ناخن‌هایتان، طرح‌هایی ساده و رسمی ایجاد کنید. برای درست کردن این طرح ناخن جذاب، به دو رنگ لاک و چسب نواری باریک طراحی ناخن نیاز دارید. چسب نواری را با طرح‌های مورد علاقه خودتان (در اینجا شبکه‌ای) روی یکی از ناخن‌ها بچسبانید و روی آن را با تاپ کوت براق بپوشانید.

 

ایده طرح های ناخن

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه