بهترین ایده برای آرایش بهاری

فقط چند روزی به شروع سال 1400 مانده، شروع فصل نو شدن زمین. شروع روزهای معتدل بهاری، با برگ های سبز و هوای دوستداشتنی بهاری اش. حتما شما هم لحظه ی تحویل سال، دستی به سر و رویتان میکشید و میکاپ میکنید. چه بهتر که ایده برای آرایش بهاری، مناسب احوال بهاری و یا مرتبط با همان سال باشد. به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در این مقاله بهترین ایده ها برای آرایش تحویل سال را با شما در میان بگذاریم.

حتما اولین ایده ای که به ذهن هرکسی برای آرایش سال تحویل 1400 میرسد، یک میکاپ بهاری زیباست. برای داشتن آرایش بهاری در لحظه سال تحویل باید با المان های یک میکاپ بهاری آشنا باشید. رنگ سبز همیشه اولین رنگی است که وقتی به بهار فکر میکنیم در ذهنمان نقش میبندد. همچنین بعد از سبز شکوفه های سفید، صورتی و سرخابی و غنچه های تازه باز شده ی رز به چشم میخورد. حالا بیاییم برای آرایش سال تحویل 1400 تلفیقی در این المان ها را داشته باشیم. همچنین یکی دیگر از ایده‌های آرایشی که میتوانید برای آرایش سال تحویل 1400 استفاده کنید، ایده گرفتن از حیوان سال 1400 است.

 

ایده برای آرایش بهاری

 

اولین قدم در شروع هر آرایشی زیرسازی است. بهار است و احتمالا سال تحویل را در منزل هستید اما قرار نیست برای زیرسازی ضدآفتاب و مرطوب کننده را فراموش کنید. البته که میتوانید از کرم پودر های حاوی مرطوب کننده و با spf بالای 25 استفاده کنید اما اگر قصد دارید به مراحل زیرسازی میکاپ پایبند باشید، ابتدا مرطوب کننده بزنید و سپس از ضدآفتاب همیشگی مورد نظرتان استفاده کنید. مراقب باشید که ضد آفتاب را به اطراف چشم نزنید.

سپس در مرحله بعدی زیرسازی آرایش بهاری، از یک کرم پودر سبک استفاده کنید چرا که قرار نیست در میکاپ بهاری اول سال، منافذ صورتتان را با انبوه لوازم آرایش پر کنید. سعی کنید برای زدن کرم پودر از بلندر اسفنجی استفاده کنید تا چربی و آلودگی دستتان به پوست صورت منتقل نشود.

سایه چشم

از پالت سایه چشمی که رنگ های آن تناژ سبز است استفاده کنید، قصد نداریم میکاپ عجیب و غریبی داشته باشیم بنابر این، میتوانید از سبز تیره از گوشه خارجی چشم استفاده کنید و سپس با تناز روشن تر سبر، پشت پلک را سایه بزنید و در اخر برای گوشه داخلی چشم از رنگ زرد یا سفید استفاده کنید. همچنین اگر به سایه های شاین علاقمندید، روی برجسته ترین نقطه پلکتان کمی سایه شاین بزنید. رنگ سبز نگاه ها را به سمت خود میکشد، پس سعی کنید خیلی پشت پلکتان را تیره یا شلوغ نکنید.

 

ایده برای آرایش بهاری

 

لینک مستقیم خرید پالت سایه 10 رنگ وت اند وایلد E763D

 

حالا نوبت به آرایش لب ها میرسد، هرچقدر که آرایش چشمتان غلیظ است، بهتر است آرایش لبتان سبک باشد و از رنگ های نود استفاده کنید. اما اگر از سایه های صورتی و سفید استفاده کرده اید و میکاپ چشم سنگینی ندارید میتوانید از رژلب های قرمز، بنفش یا سرخابی در تناز مختلف استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه