چند ایده برای طراحی ناخن

اگر دوست داری برای طراحی ناخن ساده و شیک در منزل الهام بگیری و با مدل‌هایی شیک برای دیزاین ناخن آشنا شوی که خودت در منزل هم بتوانی آن‌ها را انجام دهی، ما در اینجا ایده‌هایی را برای طراحی ناخن ساده و شیک با استفاده از اشکال مثلثی و دو یا سه رنگ لاک به تو نشان می‌دهیم.
این نمونه‌های طراحی ناخن ساده و شیک را می‌توانی با لاک‌هایی به رنگ مورد علاقه خود و با استفاده از چسب نواری به راحتی در منزل روی ناخن‌هایت اجرا کنی. کمی خلاقیت را هم می‌توانی چاشنی این کار هنری خود کنی!
طراحی ناخن ساده و شیک مشکی، صورتی و طلایی:
همان طور که در تصویر بالا می‌بینی، ترکیب این سه رنگ لاک در کنار هم با اشکال مثلثی در این طراحی ناخن ساده و شیک بسیار زیبا شده است. اجرای آن هم کار سختی نیست و تنها نیاز به کمی دقت و صبر و حوصله دارد.

برای دیدن انواع لاک و خرید آنلاین میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

ایده‌هایی برای طراحی ناخن ساده و شیک با اشکال مثلثی
طراحی ناخن ساده و شیک با لاک صورتی، مشکی و سفید براق:
این طراحی ناخن ساده و شیک که در تصویر بالا می‌بینی، به سادگی اجرا می‌شود و نیاز به هیچ وسیله خاصی هم ندارد. لاک زمینه ناخن‌ها مشکی براق است و ناخن انگشت چهارم هر دست هم، مانند آنچه که در تصویر بالا می‌بینی، با لاک صورتی و خطوط مثلثی سفید دیزاین شده است.

ایده‌هایی برای طراحی ناخن ساده و شیک با اشکال مثلثی
طراحی ناخن ساده و شیک با لاک زمینه سفید براق و لاک اکلیلی طلایی:
برای اجرای این طراحی ناخن ساده و شیک ابتدا لاک زمینه سفید براق را روی همه ناخن‌ها بزن. سپس با استفاده از چسب نواری، گوشه پایینی یک طرف همه ناخن‌هایت را بپوشان؛ به طوری که فضایی مثلثی در قسمت بالای هر ناخن باقی بماند. حالا با استفاده از لاک طلایی اکلیلی یا هر رنگ لاک دیگری، این قسمت را دیزاین کن.

ایده‌هایی برای طراحی ناخن ساده و شیک با اشکال مثلثی
طراحی ناخن ساده و شیک با لاک مشکی براق و نقره‌ای اکلیلی:
این طراحی ناخن ساده و شیک را می‌توانی با استفاده از چسب نواری و دو رنگ لاک مورد علاقه‌ات اجرا کنی.

 برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه