اکسسوری

آشنایی با انواع اکسسوری‌های آرایشی

اکسسوری (accessory) به هر گونه لوازم جانبی غیر از پوشاک گفته می‌شود. این وسایل شامل ساعت مچی، کیف پول، کیف‌های دستی، عینک آفتابی، بادبزن‌های دستی، چتر‌های آفتابی و چتر‌های معمولی، کیف جیبی، چوب‌های دستی، کراوات، کت، چکمه و کفش، دستمال گردن، کلاه، کلاه‌های بی لبه، کمربند و بند‌های شلوار یا ساس بند، جوراب، دستکش، جواهرات، دستبند، شال، روسری، جوراب و… می‌شوند.

 

اکسسوری در زمان‌های قدیم

در زمان سلطنت ملکه ویکتوریا، اکسسوری‌های مدرن مانند بادبزن‌های دستی، چتر‌های آفتابی و دستکش‌ها برای تشخیص جنسیت، نژاد و طبقه در زنان اهمیت بالایی داشت. در این دوره، زنان برای داشتن یک سبک زندگی شادتر از اکسسوری‌ها استفاده می‌کردند. زنان برای پوشاندن دستان خود از دستکش استفاده می‌کردند و هر نشانه‌ای از کار و خستگی را می‌پوشاندند. همچنین، در اوایل قرن شانزدهم در ایتالیا انواع مدال‌های کلاه مد شد که به عنوان اکسسوری مردانه تلقی می‌شدند. افراد غیر نظامی که سطح اجتماعی بالاتری داشتند، از این کلاه‌ها استفاده می‌کردند.

 

انواع اکسسوری آرایشی

ما امروز قصد داریم شما را با انواع مدرن اکسسوری‌های آرایشی مخصوص خانم‌ها آشنا کنیم. این اکسسوری‌ها شامل لوازم آرایش صورت، آرایش ناخن و آرایش چشم و ابرو می‌شوند. این محصولات شامل لنز، انواع براش‌های آرایشی، لوازم مانیکور و پدیکور ناخن، مژه مصنوعی، پالت‌های آرایشی و… می‌شوند. در انتخاب اکسسوری آرایشی اول باید به کیفیت محصول و سپس راحتی خودتان برای کار کردن یا استفاده از آن فکر کنید.

برای مثال، انواع براش‌های آرایشی و قلم‌موی‌های ناخن و سوهان علاوه بر کیفیت بالا باید سهولت کاربرد نیز برای شما داشته باشند. از سوی دیگر، اکسسوری‌هایی مثل لنز یا مژه مصنوعی باید از نظر کیفیت مورد تأیید باشند تا به سلامت چشمان شما ضرر نرسانند. در مورد براش‌های آرایشی هم باید به کیفیت و عدم حساسیت‌زایی آنها برای پوست خود توجه کنید.

هر یک از دسته‌های اکسسوری‌های آرایشی که به آنها اشاره کردیم، شامل زیرمجموعه‌های زیادی می‌شوند. در اینجا لینک خرید انواع این اکسسوری‌ها را از بهترین برندها با مناسب‌ترین قیمت برای شما گذاشته‌ایم. خیلی راحت می‌توانید در منزل خود بنشینید و هنگام نوشیدن یک فنجان چای، اکسسوری‌های مورد علاقه‌تان را از طریق وبسایت basetareh.com سفارش دهید.

 

خرید انواع لنز از فروشگاه اینترنتی باستاره

خرید انواع اکسسوری‌های آرایش صورت از بهترین برندهای دنیا

خرید انواع اکسسوری‌های آرایش چشم و ابرو با مناسب‌ترین قیمت

خرید انواع اکسسوری‌های ناخن از بهترین برندهای جهان

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه