اکسسوری ناخن

هر آنچه باید درباره اکسسوری ناخن بدانید…

اکسسوری ناخن شامل وسایلی می‌شود که به کمک آنها فرایند زیبا و آماده‌سازی ناخن و پوست دست برای آرایش بهتر و جذاب‌تر و در واقع، مانیکور انجام می‌شود. از اعمالی که در این فرایند انجام می‌شود، می‌توان به چیدن گوشت‌های اضافی از اطراف ناخن، از بین بردن شیارها و برآمدگی‌های روی ناخن توسط سوهان و پولیش، صاف و مرتب کردن نوک ناخن‌ها و اسکراب پوست دست اشاره کرد. برای این کار باید از اکسسوری‌های آرایش ناخن که شامل لاک، سوهان، ناخن گیر، لوازم مخصوص مانیکور و پدیکور، پولیش و… است، استفاده کنید.

آرایش و آراستگی ناخن مراحل مختلفی دارد که شامل مرتب کردن شکل ظاهری ناخن‌ها و رنگ‌آمیزی آن با لاک‌های ناخن است. البته آرایش ناخن پا هم مراحلی تقریباً مشابه دست‌ها دارد. به طور کلی، برای ایجاد زیبایی و هماهنگی بیشتر، در کنار توجه و آرایش ناخن دست به آرایش ناخن پا هم باید اهمیت داد.

 

انواع اکسسوری‌های ناخن

باید دقت کنید که برای آرایش ناخن‌ها از اکسسوری‌های مناسب و باکیفیت استفاده کنید؛ از خان‌گیر و سوهان گرفته تا محلول‌های ضد قارچ و کلینزر. عدم توجه به کیفیت محصول می‌تواند نتایج نامطلوبی را به دنیال داشته باشد و به سلامن ناخن‌های شما آسیب برساند.

داشتن ناخن‌های مرتب و محکم علاوه بر تغذیه مناسب، نیاز به نگهداری و مراقبت‌های ویژه‌تری نیز دارد. ناخن‌ها به دلیل عواملی چون شست‌وشو با مواد شوینده شیمیایی، استفاده از لاک به صورت مداوم و… آسیب‌پذیر و شکننده می‌شوند. بنابراین، باید از محصولاتی مناسب برای استحکام بخشیدن و محکم‌تر کردن ناخن و سالم نگه داشتن آن استفاده کرد.

داشتن ناخن‌های بلند و مرتب نه تنها به زیبایی دستانتان اضافه خواهد کرد، بلکه در افزایش اعتماد به نفس شما تأثیرگذار است. چهارچوب اصلی ناخن‌ زمانی مشخص می‌شود که مرتب بودن آن را با استفاده از ابزارهای مناسب روی ناخنتان انجام دهید. سوهان ناخن برای مرتب کردن ناخن‌های دست و پا و صاف و هموار کردن سطح ناخن ابزاری ایده‌آل به شمار می‌رود.

زیبایی ناخن جزو عواملی است که هر فرد به آن اهمیت می‌دهد. خیلی از ما با اسم پدیکور و مانیکور برخورد کرده‌ایم؛ ولی آیا می‌دانیم کاربرد آن چیست؟ ست پدیکور و مانیکور برای حرفه‌ای‌ها و مبتدیان کاشت ناخن شامل سوهان برقی با چرخش ۳۶۰ درجه جهت دورگیری گوشت‌های اضافه ناخن‌های دست و پدیکور نیز جهت دورگیری گوشت‌های ناخن‌های پا است.

 

خرید انواع اکسسوری‌های ناخن از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره اکسسوری آرایش صورت

روش انتخاب بهترین عطر زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه