اپی لیدی برای موهای زائد بدن

باید و نبایدهای استفاده از اپی لیدی برای از بین بردن موهای زائد بدن

اگر تا به حال از دستگاه اپی لیدی برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کرده باشید، می‌دانید که این کار، هم مزایا و هم معایبی دارد؛ ولی به هر حال، معایب این دستگاه آنقدر زیاد نیست که از خیر استفاده از آن بگذریم! اگر دوست دارید از اپی لیدی استفاده کنید، بایدها و نبایدهای استفاده از این دسنگاه را با دقت بخوانید.

بیشتر بخوانید : روشهایی برای رفع موهای زائد بدن

 

برای مشاهده و خرید انواع اپی لیدی روی این لینک بزنید.

 اپی لیدی برای موهای زائد بدن

• اپی لیدی یکی از دستگاه‌های برقی برای از بین بردن موهای زائد بدن است که گیره‌های روی آن، موهای بدن را از ریشه بیرون می‌آورند. با این اوصاف، استفاده از این دستگاه تا حدی دردناک است؛ ولی سادگی استفاده از آن به خصوص در منزل می‌تواند روی این عیب سرپوش بگذارد!

• مزیت مهم دیگر استفاده از اپی لیدی این است که پس از چندین هفته، متوجه نازک و کم‌پشت شدن موهای زائد بدن خواهید شد.

• استفاده از دستگاه اپی لیدی می‌تواند در نواحی حساس بدن ایجاد التهاب و قرمزی کند که معمولاً استفاده از مرطوب‌کننده مناسب پس از اپیلاسیون با دستگاه، می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

• در صورتی که قصد خرید دستگاه اپی لیدی را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که دستگاهی با عملکرد مناسب را تهیه کنید و حتماً پیش از استفاده، طرز کار آن را در بروشور دستگاه به دقت مطالعه کنید.

• همیشه دستگاه اپی لیدی را با فاصله مناسب از پوست و به آرامی روی آن حرکت بدهید. برای شروع، منطقه کوچکی را انتخاب کنید و وقتی به درد عادت کردید، دستگاه را روی مناطقی با پوست حساس‌تر ببرید.

• معمولاً بهتر است عصرها و پس از استحمام، از اپی لیدی استفاده کنید تا هم پوست مرطوب باشد و هم منافذ آن باز باشند.

• استفاده از دستگاه اپی لیدی مناسب و استاندارد می تواند عوارض استفاده از آن را کاهش دهد. گاهی نیز دیده شده که استفاده از این روش برای از بین بردن موهای زائد بدن باعث تیرگی پوست در محل استفاده و رویش موهای زیر پوستی شده که در این صورت، بهتر است از روش دیگری برای اپیلاسیون استفاده کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه