انتخاب سایه چشم مناسب

راهنمای انتخاب سایه چشم مناسب با توجه به رنگ چشم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام مرور تصاویر آرایش چشم، از یک مدل و رنگ به خصوص خوشتان آمده باشد. اما پس از آنکه مدل مورد نظر را روی چشم‌های خود پیاده کردید، به جذابی تصویری که دیده‌اید، نشده است! آیا می‌دانید ایراد کار از کجا است؟ در ادامه با ما همراه باشید تا روش انتخاب سایه چشم مناسب بر اساس رنگ چشم شما را معرفی کنیم. با مطالعه این مطلب، می‌توانید سایه چشم مناسبی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را با رنگ چشم‌های شما دارد.

پیش از آنکه مطلب را آغاز کنیم، باید به شما بگوییم که علاوه بر رنگ چشم، رنگ پوست شما هم در هماهنگی رنگ سایه چشم با چهره تأثیرگذار است. اگر ته‌مایه پوست شما سرد است، باید از رنگ‌های نارنجی و قهوه‌ای گرم دوری کنید.

نکته دیگری که باید مد نظر قرار بدهید، این است که هر رنگی، طیف‌های متفاوتی دارد که می‌توانید بسته به ته‌مایه سرد یا گرم پوست خود، طیف مورد نظر از هر رنگ را انتخاب کنید.

 

انتخاب سایه چشم مناسب

لینک خرید انواع سایه چشم از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

سایه چشم برای چشم‌های آبی :

سایه چشم آبی بهترین همخوانی را با رنگ ‌های زمینی، انواع قهوه‌ای، رنگ‌های متالیک، رنگ‌های با زمینه بنفش، صورتی و طیف‌های طوسی دارد.

سایه چشم برای چشم‌های قهوه‌ای :

چشم‌های قهوه‌ای، بهترین رنگ برای چشم هستند، چرا که با این رنگ چشم، می‌توان تقریباً تمام رنگ‌ها را هماهنگ کرد. رنگ‌هایی که بهترین هماهنگی را با رنگ چشم قهوه‌ای دارند، هلویی، مرجانی، صورتی، طلایی و ارغوانی هستند.

سایه چشم برای چشم‌های سبز/فندقی :

سایه چشم‌هایی که برای این رنگ چشم مناسب‌اند، مسی، خاکستری‌های متمایل به قهوه‌ای، طلایی، قهوه‌ای گرم، بنفش و رنگ‌های گرم با زمینه نارنجی هستند.

سایه چشم برای چشم‌های طوسی :

این رنگ چشم، نسبتاً نادر است. اگر رنگ چشم‌های شما طوسی هستند، بهتر است رنگ‌های مناسب با رنگ چشم آبی یا سبز بسیار روشن را انتخاب کنید. تنها کاری که باید بکنید، این است که متوجه شوید، رنگ پایه چشم‌های طوسی شما کدام است.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه