افزایش دوام عطر

معرفی روش‌های کاربردی برای افزایش دوام عطر

افزایش دوام عطر یکی از خواسته‌های هر فردی است. چه کسی دوست ندارد هنگامی که اتاقی را ترک می‌کند، عطر خوش او همه جا را پر کند؟ اگر شما هم دوست دارید رایحه‌ای جذاب از خود به جای بگذارید، این نکات را از دست ندهید. در ادامه نکته‌های مهم افزایش دوام عطر را به شما معرفی می‌کنیم.

 

افزایش دوام عطر

 

برای خرید انواع عطر زنانه کلیک کنید.

 

عطر را در محل مرطوب و گرم نگهداری نکنید.

گرما، نور و رطوبت همگی باعث شکسته شدن ساختار عطر و کاهش کیفیت رایحه آن می‌شوند. در عوض بهتر است عطرهای خود را در محیط ‌های خنک و خشک، مانند میز توالت اتاقتان و دور از پنجره نگهداری کنید. می‌توانید برای چیدن عطرها، از یک پایه کیک قدیمی استفاده کنید.

 

پیش از عطر زدن از وازلین استفاده کنید.

پیش از آن که عطر را روی پوست خود بزنید، بهتر است روی پوست کمی وازلین بمالید و سپس عطر را روی آن بزنید. این پماد روی پوست شما، موجب به دام انداختن مولکول‌های عطر و در نتیجه، افزایش دوام رایحه آن می‌شود.

 

زمان درست استفاده از عطر را بدانید.

بهترین زمان استفاده از عطر، درست پس از حمام و پیش از پوشیدن لباس‌ها است. رطوبت روی پوست موجب گیر انداختن رایحه عطر می‌شود. این کار همچنین موجب جلوگیری از ایجاد لکه توسط عطر روی جواهرات و لباس‌های شما می‌شود.

 

لینک مستقیم خرید ادوتویلت مردانه ولنتینو 

 

مچ دست‌ها را به هم نمالید.

یکی از کارهایی که افراد معمولاً بعد از زدن عطر می‌کنند، مالیدن مچ دست‌ها به یکدیگر است. اما باید بدانید که این کار، تنها موجب از بین رفتن سریع‌تر نت‌های بالایی عطر می‌شود و به همین دلیل، عطر ماندگاری کمتری خواهد داشت.

 

افزایش دوام عطر

 

عطر را در محل مناسب بزنید.

هنگام زدن عطر، نقاط نبض و گرم بدن خود را نشانه بگیرید. با این کار می‌توانید میزان پخش رایحه عطر و دوام آن را بیشتر کنید. نقاط نبض بدن شما به دلیل تپش دائمی، باعث پخش شدن بوی عطر می‌شوند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه