با دوری از این اشتباهات آرایشی، چهره‌ای حرفه‌ای داشته باشید !

اگر عاشق آرایش صورت هستید و دوست دارید این کار را حرفه‌ای انجام دهید، بهتر است همه چیز را درباره تکنیک‌های آرایش بدانید. اگر پس از آنکه آرایش صورت خود را تمام کردید و چندان چنگی به دل شما نمی‌زند، این مطلب برای شما است. در ادامه، اشتباهات متداول آرایشی که ممکن است انجام دهید را به شما می‌گوییم. با دانستن این اشتباهات آرایشی، می‌توانید تکنیک‌های خود را تقویت کرده و ظاهر آرایش خود را حرفه‌ای‌تر کنید.

برس‌های آرایشی خود را تمیز نمی‌کنید !

همه ما این کار را انجام داده‌ایم. حتی بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای هم اعتراف می‌کنند که شستن برس‌های آرایشی خودشان را فراموش می‌کنند. اما باید بدانید که تمیز نکردن برس‌های آرایشی خود و استفاده از آنها، موجب ایجاد جوش روی صورت می‌شود.

اشتباهات آرایشی

لینک خرید انواع محصولات آرایشی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

رنگ کرم پودر را روی دست خود امتحان می‌کنید !

همه ما هنگام خرید کرم پودر، رنگ آن را روی پشت دست‌های خودمان امتحان می‌کنیم. اما این یکی از اشتباهات بزرگ آرایشی است که مرتکب می‌شویم. رنگ پوست دست ما با رنگ پوست صورت بسیار متفاوت است، به همین دلیل بهتر است هنگام انتخاب کرم پودر، آن را روی پوست فک امتحان کنید تا رنگ مناسب صورت خود را بخرید.

 

با آرایش روی پوست خود می‌خوابید !

حتماً می‌دانید این کار بد است. اما بعضی اوقات که خیلی خسته هستید، شاید حوصله نداشته باشید آرایش صورت خود را پاک کنید. خوابیدن با آرایش روی پوست صورت، موجب گرفته شدن منافذ پوست شما و در نتیجه باعث ایجاد جوش روی صورت می‌شود.

 

خط لب را جای درست خودش نمی‌کشید !

خط لب حکم زیرسازی برای آرایش لب شما را دارد. پس بهتر است سعی کنید آن را روی تمام قسمت‌های لب خود بکشید. خط لب صرفاً برای دورگیری آرایش لب شما نیست. برخی از خانم‌ها هم خط لب خودشان را تا روی پوست صورت خودشان و بیرون لب‌ها ادامه می‌دهند که باز هم تکنیک آرایشی صحیحی نیست. بهتر است لب‌های خود را با خط لب بپوشانید و روی آن را رژلب بزنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه