درباره اسپری خوشبو کننده بدن بیشتر بدانید:

اسپری بدن و معرفی چند برند از آنها: اسپری خوشبو کننده بدن یکی از وسایل پر کاربرد خانم ها و آقایان است که حتما در کیف لوازم آرایش یک خانم وجود دارد . اسپری های خوشبو کننده انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع کاربرد و سلیقه میتوانید نوع خاصی از آن را انتخاب کنید . اما بهتر است قبل از استفاده از آنها درباره اسپری های خوشبو کننده بیشتر بدانید.
اگر دقت کرده باشید، حتما در سال های اخیر چشمتان به انواع اسپری های زنانه و مردانه ضدعرق هم افتاده و شاید خیلی از شماها، استفاده از این محصولات سبک، قابل حمل و خوشبو را به انواع مام های قدیمی ترجیح بدهید.
اسپری های خوشبوکننده بدن در دو نوع ضدعرق و خوشبوکننده در بازار موجود هستند.

انواع ضدعرق آنها، ترکیب هایی به نام آلومینیوم کلراید و آنتی باکتریال دارند که هم می توانند جلوی تعریق بیش از اندازه را بگیرند و هم باعث کاهش حجم باکتری های موجود در دانه های عرق شوند و به این ترتیب، اجازه بدبو شدن زیر بغل را به دلیل تعریق بیش از حد ندهند. این درحالی است که اسپری های خوشبوکننده بدن، فقط حاوی مواد خوشبوکننده اند و کمک چندانی به کاهش میزان تعریق یا کم شدن تعداد باکتری های موجود در عرق نمی کنند.
معمولا اثر اسپری های خوشبوکننده از انواع ضدعرق آنها کمتر است زیرا ترکیب بوی عرق با مواد خوشبوکننده موجود در این اسپری ها بعد از گذشت چند ساعت، باعث ایجاد بوی نامطلوبی می شود. اگر جزو افرادی هستید که زیاد عرق نمی کنید یا عرق می کنید اما عرقتان بدبو نیست، استفاده از اسپری های خوشبوکننده بدن را به شما توصیه می کنیم ولی اگر هم زیاد عرق می کنید و هم عرقتان بدبو است، باید از اسپری های ضدعرق که عبارت «anti transpirant» روی آنها درج شده، استفاده کنید.

 

معرفی اسپری های بادی کر:بهترین و خوشبوترین اسپری بادی کر با توجه به سلیقه جذاب و رایحه‌ای که برایتان دلچسب است، انتخاب می‌شود. چیزی که اهمیت دارد این است که ترکیبات اسپری موردنظرتان سالم و باکیفیت باشد. اسپری‌های تقلبی معمولا علاوه بر اینکه رایحه ماندگاری ندارند، در صورت ماندگاری هم بوی دلچسبی نخواهند داشت. برای انتخاب بهترین اسپری بادی کر همراه آسوکالا باشید. از جمله ویژگی‌های تاثیرگذاری که می‌تواند شما را برای انتخاب خوشبوترین اسپری راهنمایی کند، ویژگی‌های زیر است:

ترکیبات: کافیست قبل از خرید نگاهی به برچسب روی اسپری بیندازید تا میزان آلومینیوم به کار رفته در آن را بررسی کنید. میزان بالای آلومینیوم در اسپری‌ها می‌تواند برای بدن مضر باشد. برخی از واکنش‌های حساسیت‌زایی که بدن‌تان در مقابل استفاده از این نوع اسپری‌ها تجربه می‌کند، در اثر همین آلومینیوم به کار رفته در محصول است. اسپری‌هایی که دارای آلومینیوم کمتر هستند، اغلب از زاج سفید پتاسیم استفاده کردند که ضرری برای پوست ندارند.

محرک‌ها: جالب است بدانید در گذشته اسپری‌های بدن دارای مواد الکلی مانند بنزوئیل پراکسید بود که آسیب جدی برای پوست محسوب می‌شد. این مواد امروزه از ترکیبات این محصولات حذف شده است. بنابراین قبل از خرید به محتویات اسپری توجه کنید. در ترکیبات خوشبوترین اسپری بدن، معمولا از روغن نارگیل، جوش شیرین و اکسید روی استفاده شده است که با بوی بد بدن نیز مبارزه می‌کنند.


برند وود لایک:کمپانی وودلایک تولید کننده اسپری های خوشبو با کیفیت و با ماندگاری بالا و کاملا مقرون به صرفه است.
اسپری بدن وودلایک به مدت ۲۴ ساعت پس از هر بار استفاده ماندگاری دارد.دارای رایحه های بسیار پرطرفدار و مناسب برای آقایان و بانوان
باید گفت برند وودلایک که در تولید اسپری بدن بهترین رایحه ها را استفاده کرده است و استفاده از عنوان پرفروش ترین برای یک رایحه از آن شاید عبارت صحیحی نباشد.

خرید اینترنتی اسپری از سایت باستاره
انواع خوشبو کننده بدن

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه