از بین بردن سریع جوش

از بین بردن سریع جوش صورت در یک شب با استفاده از ریحان

اگر دچار جوش صورت هستید، احتمالاً تا به حال بسیاری از درمان‌ های آکنه را برای از بین بردن سریع جوش صورت به توصیه اطرافیان امتحان کرده‌اید که موفقیت آمیز هم نبوده‌اند! حتماً برای شما پیش آمده که مقابل آینه بایستید و با ناباوری از خود بپرسید: “آیا راهی وجود دارد که به سرعت از شر تمام جوش‌های صورتم خلاص شوم؟ آیا واقعاً امیدی برای این کار وجود دارد؟!”.

در پاسخ باید بگوییم که بله! اگر می‌خواهید بدانید چگونه یک شبه و به سرعت به جنگ جوش‌های صورت بروید، از ریحان، این سبزی خوش‌ طعم و بو برای رفع سریع جوش صورت در یک شب استفاده کنید! با خواندن این مقاله متوجه می‌شوید که استفاده از ریحان، یکی از روش‌های طبیعی و اثبات‌ شده برای رفع سریع جوش صورت است.

بیشتر بخوانید : انواع جوش صورت و روش‌های رفع آن‌ها

لینک مستقیم خرید ژل آنتی آکنه و ضد جوش درماسیف

 

از بین بردن سریع جوش

معجزه ریحان برای رفع سریع جوش صورت در یک شب!

حتماً می‌گویید برگ ریحان که در پخت و پز و تهیه غذا و سالاد استفاده می‌شود، چطور می‌توان برای رفع سریع جوش صورت مفید باشد؟ در کمال ناباوری، باید به شما بگوییم که ریحان دارای خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ضد باکتریایی قوی است که می‌تواند برای از بین بردن سریع جوش صورت و خلاص شدن از شر آکنه فوق‌العاده مؤثر باشد!

تحقیقات نشان داده است که ریحان در از بین بردن بعضی از باکتری‌هایی که نسبت به آنتی بیوتیک ها مقاوم شده‌اند نیز بسیار مؤثر است! در ضمن، عصاره ریحان، تورم و التهاب پوست ناشی از جوش را تسکین می‌دهد.

برای رفع سریع جوش صورت می‌توانید کمی ریحان را در مخلوط‌ کن بریزید یا بکوبید تا به شکل خمیر نرمی درآید. این خمیر را شب روی صورت خود بگذارید تا خشک شود. سپس صورت را با آب ولرم شست‌ و شو بدهید. به همین سادگی، صبح شاهد رفع سریع جوش صورت خود خواهید بود!

لینک مستقیم خرید کرم ضد جوش لامینین

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه