از بین بردن سریع جوش صورت با استفاده از گلاب

از بین بردن سریع جوش صورت درگیری ذهنی هر خانمی است که زیبایی پوست خود را دوست دارد. گلاب که یکی از مؤثرترین مواد برای این منظور است، علاوه بر این که ماده‌ای خوشبو است و در آشپزی کاربرد دارد، عصاره‌ای برای زیبایی پوست نیز به شمار می‌رود! در واقع، فواید گلاب برای پوست آن قدر زیاد است که خود موضوع مهمی در زیبایی محسوب می‌شود؛ ولی ما در اینجا قصد داریم به نقش گلاب در از بین بردن سریع جوش صورت اشاره کنیم.

گلاب با متعادل کردن pH یا حالت اسیدیته پوست، آسیب‌های پوستی را التیام می‌بخشد و بقایای مواد آرایشی را از روی پوست از بین می‌برد. شاید به همین دلایل است که گلاب برای از بین بردن سریع جوش صورت مؤثر است. ما در اینجا ۲ روش استفاده از این ماده معجزه‌‌آسا را برای رفع جوش‌های صورت به شما یاد می‌دهیم.

رفع سریع جوش صورت با ماسک گلاب، خیار و عسل:

از بین بردن سریع جوش صورت

این ماسک با ترکیباتی کاملاً ملایم حتی برای پوست‌های حساس نیز مناسب است. خیار دارای خواص التیام‌بخش است و هر نوع التهاب و قرمزی پوست را رفع می‌کند. عسل ویژگی ضد قارچ دارد و گلاب هم از ویژگی آنتی‌باکتریال برخوردار است که با جوش‌های صورت مقابله می‌کند.

مواد لازم:

خیار تازه: ۱ عدد

گلاب: ۱ قاشق غذاخوری

عسل: ۲ قاشق غذاخوری

میسلار واتر یا پاک‌کننده مناسب پوست صورت

روش کار:

ابتدا به کمک پاک‌کننده مناسب، پوست صورت خود را تمیز کنید. سپس خیار را خرد و له کنید و آن را با گلاب و عسل ترکیب کنید. این ماسک را روی پوست صورت خود قرار دهید و صبر کنید تا کاملاً خشک شود. سپس پوستتان را با آب بشویید.

خرید انواع محصولات ضد جوش از برندهای مختلف

از بین بردن سریع جوش با ماسک گلاب و گلیسیرین:

از بین بردن سریع جوش صورت

اگر پوست خشکی دارید، این ماسک مناسب شما است؛ چون گلیسیرین از پوست در برابر خشکی محافظت می‌کند و در عین حال، چربی‌ها و آلودگی‌های روی آن را از بین می‌برد. ترکیب گلاب و گلیسیرین می‌تواند منافذ پوست را تمیز کند که باعث کاهش جوش‌ها می‌شود.

مواد لازم:

گلاب: ۵/۱ پیمانه

گلیسیرین: یک‌چهارم پیمانه

میسلار واتر یا پاک‌کننده مناسب پوست صورت

از بین بردن سریع جوش صورت

روش کار:

برای از بین بردن سریع جوش صورت ابتدا پوست خود را با میسلار واتر پاک کنید. گلاب و گلیسیرین را با هم ترکیب کنید و آن را با استفاده از پنبه و با ضربات ملایم روی پوست صورت خود بزنید. صبر کنید تا گلاب و گلیسیرین روی پوستتان خشک شود؛ سپس روی پوستتان کرم مرطوب‌کننده بمالید.

https://www.instagram.com/p/B4xJ80NHkYb/
خدمات پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه