از بین بردن بوی بد پا

چگونه بوی بد پا را از بین ببریم ؟

برخی افراد همیشه از بوی بد پا رنج می‌برند، به خصوص در فصل تابستان که دمای بالا باعث تعریق زیاد پا می‌شود. بر خلاف صورت و دست ها، پاها در تمام طول روز در کفش ها قرار دارند. وقتی این اتفاق می افتد، پاها تهویه نمی شوند و عرق و گرمای موجود به یک زمینه خوب برای رشد باکتری های بسیار بد بو تبدیل می شوند. باستاره در این مطلب، برای از بین بردن بوی بد پا راهکارهایی را به شما یاد می‌دهد که با استفاده از آن‌ها بتوانید از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید : روش درمان ترک پاشنه پا در خانه چگونه است ؟

 

برای از بین بردن بوی بد پا به جای استفاده از کفش‌های پلاستیکی بهتر است از کفش‌هایی که ۱۰۰٪ آن‌ها پنبه است، استفاده کنید. انتخاب کفش مناسب مانع تعریق پا

ماسک پا سون هون حاوی افشره نعناع و بلوبری

 

برای از بین بردن بوی بد پا به جای استفاده از کفش‌های پلاستیکی بهتر است از کفش‌هایی که ۱۰۰٪ آن‌ها پنبه است، استفاده کنید. انتخاب کفش مناسب مانع تعریق پا و ملتهب شدن آن شده و در نتیجه از بوی ناخوشایند آن نیز جلوگیری می‌کند.

علاوه بر عوض کردن کفش، پای خود را به منظور لایه برداری پوست‌های مرده، ماساژ بدهید. سلول‌های مردۀ پوست، مکان مناسبی برای رشد باکتری‌ها هستند. پس از ماساژ و لایه برداری، پاهایتان را بشویید و به خوبی خشک کنید. سپس از یک کرم مناسب که ضد تعریق نیز هست، استفاده کنید. این نوع کرم‌ها روند ترشح عرق را تنظیم می‌کنند.

لینک مستقیم خرید ماسک پا سون هون حاوی مرطوب‌کننده و لوسیون

 

برخی عقیده دارند که مام‌ها در درمان بوی ناخوشایند پا تأثیر دارند؛ البته مام‌‌ها تنها باعث می‌شوند بوی ناخوشایند به مشام کسی نرسد و در واقع تأثیری در درمان آن ندارد.

پیشنهاد بسیار سادۀ ما این است که مقداری نشاسته یا جوش شیرین را کف کفش بپاشید، زیرا عرق پا را جذب می‌کند و مانع آن می‌شود که در پا و جوراب بوی ناخوشایندی ایجاد شود.

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه