ادکلن مردانه شیک

معرفی چند ادکلن مردانه شیک

عطر شما بخش غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار بر استایل و البته تا حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و نظر اطرافیان نسبت به شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک ادکلن مردانه شیک خوشبو به ‌اندازه‌ی یک ‌دست لباس زیبا تأثیرگذار است و نه ‌تنها اعتماد به ‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را در نگاه اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، جذاب و محبوب جلوه می‌دهد. در دنیای مد امروز عطر و ادکلن یکی از عناصریست که بسیار مورد توجه است با اینکه پوشیدنی نیست ولی بر روی جذابیت و استایل و شخصیت آقایان تاثیر گذار است.

 

نکاتی که در انتخاب عطر مردانه باید به آن توجه کنید:

 

  • اطمینان از اصل و اورجینال بودن
  • نوع غلظت عطر
  • شرایط سنی
  • رایحه مورد علاقه
  • شرایط آب و هوا و فصل

بیشتر ادکلن مردانه ها دارای غلظت ادوتویلت میباشد زیرا برای آقایان پخش بو اهمیت بیشتری نسبت به ماندگاری دارد، البته در بین محصولات عطرهای مردانه ادوپرفیوم نیز وجود دارد که نیاز آقایانی که درخواست ماندگاری بیشتر دارند را برطرف میکند.

 

ادوپرفیوم مردانه مارک جوزف مدل MJ Man :

ادوپرفیوم مردانه مارک جوزف مدل MJ Man با رایحه تند و تازه خود از رایحه مرکبات، چوب، گیاهان معطر و نت‌های خاکی به عنوان اکوردهای اصلی بهره می‌برد. این عطر برای استفاده در فصول زمستان و بهار توصیه می‌شود و هم برای روز قابل استفاده است و هم برای شب.ادوپرفیوم مردانه مارک جوزف مدل MJ Man

ادوپرفیوم مردانه پرایم کالکشن مدل Deep Sense :

ادوپرفیوم مردانه پرایم کالکشن مدل Deep Sense از پرستیژ پرفیوم پرایم عطری با رایحه شرقی و گرم مناسب فصول سرد سال است. نت‌های آغازین این عطر عبارتند از: آلو، فلفل صورتی و نت‌های تند. نت میانی این ادوپرفیوم متشکل از گل ارکیده و نت پایانی آن وانیل است.

ادکلن مردانه شیک

ادوپرفیوم زنانه و مردانه پاول دارک مدل Galaxa Intense :

ادوپرفیوم زنانه و مردانه پاول دارک مدل Galaxa Intense عطری با رایحه گرم، شیرین و تند و آکوردهای میوه و چوب است. از این ادوپرفیوم می‌توان در فصول سرد سال استفاده کرد.ادکلن مردانه شیک

ادوپرفیوم مردانه هیستوریز د پارفومز مدل 1828 :

ادوپرفیوم مردانه هیستوریز د پارفومز مدل 1828 با رایحه تند و تازه (فرش) خود مناسب فصول گرم بهار و تابستان است و بیشتر برای استفاده روزانه توصیه می‌شود. این ادوپرفیوم دارای ترکیبی از آکوردهای اصلی چوب، مرکبات، ادویه‌جات، گیاهان معطر و بالزامیک است.ادکلن مردانه شیک

ادوپرفیوم مردانه پرفیوم د مارلی مدل Byerley :

آکوردهای اصلی ادوپرفیوم Byerley را نت‌های چوبی، آروماتیک، ادویه‌ای، سبز و زمینی می‌سازند که به آن ماهیت تند و گرم بخشیده‌اند. این عطر در پاییز، بهار و زمستان کارایی فوق‌العاده‌ای دارد و بیشتر مناسب استفاده روزانه است.

 

ادکلن مردانه شیک

 

ادوپرفیوم مردانه پاکوروکا مدل Hot Sense for men :

ادوپرفیوم مردانه پاکوروکا مدل Hot Sense for men عطری با رایحه شیرین و شرقی مناسب استفاده شبانه در فصول سرد پاییز و زمستان است. آکوردهای اصلی این ادوپرفیوم را رایحه بادام، وانیل، گل، خشکبار و نت‌های پودری می‌سازند.

ادکلن مردانه شیک

 

 

 

کادو چی بخریم ؟

کادو روز پدر

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه