اتو کردن موها

هنگام اتو کردن موها این نکته‌ها را فراموش نکنید !

همه ما در خانه یک اتوی مو داریم و از اثر صاف‌کنندگی آن روی موهای خود لذت می‌بریم. اما اتو کردن موها اگر به روش صحیح انجام نشود، می‌تواند آسیب‌های جدی به موها وارد کند. اگر به صورت مرتب موهایتان را با اتو صاف می‌کنید، در ادامه نکته‌های مهم برای اتو کردن موها را بخوانید.

اتو کردن موها

 

۱. کار را صحیح آغاز کنید.

هیچ وقت پیش از آنکه اتوی مو کاملاً‌ داغ شده باشد، کار را شروع نکنید. همیشه مطمئن باشید اتوی موی شما حرارت مناسبی دارد. دلیل آن هم این است که اتوی مو تنها زمانی که به خوبی داغ شده باشد، کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. اگر این کار را نکنید، پس از گذشت چند ساعت، دوباره موهای فرفری خواهید داشت.

 

۲. تمیز کردن اتو را فراموش نکنید.

مطمئن باشید اتوی موی شما همیشه تمیز بوده و از آن به خوبی مراقبت می‌کنید. گرد و غبار همیشه حرارت را مختل و نتیجه را ناخوشایند می‌کند. به همین دلیل بهتر است اتو موی خود را به خوبی تمیز کنید و اگر نه نخواهید توانست موهای صاف و زیبا داشته باشید.

 

لینک مستقیم خرید انواع اتو مو از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

۳. موها را شانه کنید.

پیش از آنکه اتو کردن موها را شروع کنید، بهتر است موها را به خوبی شانه کنید. اگر موهای شما بسیار حالت‌دار هستند، ایده خوبی است که هنگام اتو کشیدن، موها را شانه کنید تا اتو به خوبی روی موها تأثیر بگذارد.

 

۴. همیشه از پشت سر شروع کنید.

این تکنیکی است که بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای مو انجام می‌دهند. طبق این نظر، بهتر است اتو کردن موها را همیشه از پشت سر شروع کنید. سپس به آرامی به سمت جلوی موها بیایید. به صورت ایده‌آل، موهای جلوی سر باید آخرین چیزی باشد که اتو می‌کنید.

 

اتو کردن موها

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه