ستاره" قصد دارد تا با معرفی چند تکنیک آرایشی،‌ تو را در پنهان کردن چین و چروک دور چشم کمک کند.

کاور کردن چروک دور چشم با آرایش

آیا می‌دانی چگونه با آرایش چین و چروک دور چشم را مخفی کنی؟ چین و چروک دور چشم تو تنها به دلیل افزایش سن نیست؛ عوامل بسیار زیادی هستند که منجر به ایجاد چین و چروک دور چشم می‌شوند. اما امروز تمرکز ما بر دلایل پدید آمدن چین و چروک دور چشم نیست. در عوض، “ستاره” قصد دارد تا با معرفی چند تکنیک آرایشی،‌ تو را در پنهان کردن چین و چروک دور چشم کمک کند. در ادامه این مطلب با این روش‌ها آشنا شو و با انجام آنها، ظاهری زیباتر به خودت هدیه کن!

آرایش زیاد ممنوع!

حجم زیاد لوازم آرایشی روی پوست، معمولاً ترک می‌خورد و چین و چروک دور چشم تو را تیره‌تر و عمیق‌تر نشان می‌دهد. به همین دلیل،‌ بهتر است برای اطراف چشم خودت، از آرایش سبک استفاده کنی. همچنین آرایش سبک دو چشم‌ها، چین و چروک دور آن را بهتر می‌پوشاند و آرایش زیاد، بر آن منطقه تأکید بیشتری می‌کند.
کرم پودر مناسب انتخاب کن!

اگر می‌خواهی که چین و چروک دور چشم خودت را با استفاده از کرم پودر بپوشانی، حتماً از یک کرم پودر با رنگ نزدیک به پوست خودت استفاده کن. کرم پودر روشن‌تر از پوست تو، خط‌های چین و چروک را هایلایت می‌کند و در نتیجه بیشتر به چشم خواهند آمد.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات دور چشم میتوانید روی این کلیک کنید.

آیا می‌دانی چگونه با آرایش چین و چروک دور چشم را مخفی کنی

از پودر به میزان کمی استفاده کن!

میزان زیاد پودر روی پوست تو، چین و چروک دور چشم را برجسته‌تر می‌کند. برای زدن میزان کمی پودر دور چشم‌های خودت، به جای ابر پودر، از برس استفاده کن تا پوشش ملایم‌تر و سبک‌تری داشته باشی!

استفاده از کانسیلر کرمی

برای پیش از آرایش خودت،‌ بهتر است حتماً از کانسیلر کرمی استفاده کنی. استیک کانسیلر براق و کانسیلرهایی که پایه سفید یا زرد دارند برای تو مناسب هستند. برای استفاده از کانسیلر،‌ آن را زیر چشم خودت نمال، بلکه بهتر است کانسیلر را با ضربه‌های ملایم روی پوست خودت پخش کنی.

چشم‌های خودت را برجسته کن!

یکی از هوشمندانه‌ترین روش‌های مخفی کردن چین و چروک دور چشم برای تو، می‌تواند استفاده از خط چشم مشکی یا سایه چشم دودی باشد. با این کار، نه تنها چین و چروک دور چشم خودت را محو می‌کنی، بلکه توجه‌ها را به چشم‌های زیبای خودت بیشتر جلب می‌کنی.

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا همراهی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه