آیا روش مورد علاقه "باستاره" برای تقویت مو بعد از رنگ را می‌دانی

تقویت مو با پروتئین

رنگ کردن موی سر یکی از هیجان ‌انگیزترین کارهای زیبایی است! اگر تو هم دوست داری که موهای خودت را زیاد رنگ کنی، باید با این روش تقویت مو بعد از رنگ آشنا شوی. یکی از عوارض رنگ کردن مو، تخریب پروتئین مو است که برای تقویت مو بعد از رنگ کردن، حتماً باید این موضوع را در نظر بگیری. در ادامه، “ستاره” تو را با روش مورد علاقه خودش برای تقویت مو بعد از رنگ آشنا می‌کند.
زمانی که موهای تو شروع به شکستن و کش آمدن می‌کنند، نیاز شدید به پروتئین دارند. همچنین ممکن است موهای تو بعد از رنگ کردن، کمی وزوزی شود. تنها راه برطرف کردن این مشکلات، تغذیه کردن موهای خودت با پروتئین است. در ادامه روش تقویت مو بعد از رنگ با استفاده از پروتئین را بخوان:
برای این روش تقویت مو، به یک عدد تخم مرغ و ۲ قاشق غذاخوری سس مایونز احیتاج داری. تخم مرغ سرشار از پروتئین‌هایی است که به تغذیه موهای تو کمک می‌کند. مایونز هم می‌تواند وزی موها را از بین برده و آنها را نرم کند. مصرف مداوم این روش تقویت مو بعد از رنگ باعث کمک به بهبود موهای آسیب‌دیده می‌شود.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع تقویت کننده مو میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

آیا روش مورد علاقه "باستاره" برای تقویت مو بعد از رنگ را می‌دانی

برای درست کردن این ماسک مو برای تقویت مو بعد از رنگ کردن، تخم مرغ و سس مایونز را در یک کاسه به خوبی مخلوط کن تا ترکیبی یکدست داشته باشی. سپس ماسک را با تمرکز بر نوک موها، روی موهای خودت بگذار.
وقتی که تمام موهای تو پوشیده شد،‌اجازه بده ماسک به مدت ۴۵ دقیقه روی موهای تو بماند. پس از این مدت، موهای خودت را با یک شامپوی ملایم مخصوص موهای رنگ شده و آب خنک بشور!

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه