آموزش ساده آرایش چشم قهوه‌ای

میکاپ قهوی ای چشم

آموزش ساده آرایش چشم قهوه‌ای: ما اغلب چشم‌های قهوه‌ای را دست‌کم می‌گیریم؛ اما واقعیت این است که این رنگ چشم‌ها زرق و برق و جذابیت خاصی دارند؛ در عین این که از ظرفیت زیادی برای اجرای سبک‌های مختلف آرایشی برخوردارند و معمولاً بیشتر مدل‌های آرایش چشم‌ها را می‌توان روی آن‌ها انجام داد؛ در حالی که چشم‌های آبی و سبز از این نظر کمی محدودتر هستند. بنابراین، در آرایش چشم قهوه ای دست تو بازتر و کارت آسان‌تر است.

به طور کلی، اگر چشم‌های قهوه‌ای داری، قادر به استفاده از هر رنگ سایه‌ای هستی؛ که بهترین آن‌ها بژ، بنفش، صورتی و اسموکی است. چنین سایه‌هایی روی چشمان رنگی ممکن است توی ذوق بزند؛ اما برای چشمان قهوه‌ای اغلب بدون نقص به نظر می‌رسد. برای آنکه آرایش تان طبیعی تر به نظر برسد، سایه چشم ها را یک درجه روشن تر از رنگ طبیعی چشمتان انتخاب کنید. البته اگر می خواهید نگاهی گرم و زنده داشته باشید، سایه ای با یک درجه تیره تر از رنگ چشم ها، کارساز خواهد بود.

برای دیدن و خرید انواع پالت و سایه چشم های تکی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

در ادامه، سبک آرایش چشم قهوه ای “با ستاره” را بخوان و مطمئن شو که با دقت آن را اجرا می‌کنی. پس از خواندن این آموزش، عاشق آن خواهی شد و با اجرا کردن مو به موی آن چشمان قهوه‌ای زیباتری خواهی داشت.
ارایش چشم قهوه ای با سایه صورتی و خاکستری مایل به قهوه‌ای سایه صورتی را گام به گام مانند شکل روی پلک‌های خود بزن. برای گوشه چشم‌ها هم مانند شکل، از سایه خاکستری مایل به قهوه‌ای استفاده کن.
آموزش ساده آرایش چشم قهوه‌ای
در پایان کار، خط چشم خود را بکش و روی مژه‌ها ریمل بزن. این سبک آرایش، نگاهی پرزرق و برق به تو می‌بخشد و همه خانم‌ها را مسحور زیبایی و رمز و راز چشمان قهوه‌ای تو می‌کند! مطمئن باش از نتیجه کار راضی خواهی بود!

برای دیدن محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه