آموزش تصویری آرایش صورت جذاب

آموزش آرایش تابستانی

روزهای گرم تابستان در راه است و رنگ‌های گرم و زنده این فصل، همه جا چشم‌ها را به خود جلب می‌کند. در این فصل گرم، چه چیزی جذاب‌تر از آرایش صورت با استفاده از رنگ‌های هیجان‌انگیز و متنوع تابستانی؟! آموزش تصویری آرایش صورت جذابی را که در ادامه می‌خوانی، با وجود استفاده از رنگ‌های زنده و شاد، برای فصل گرم تابستان بسیار مناسب است و حس تازگی و خنکی را القا می‌کند!
آموزش تصویری آرایش صورت ما که برای فصل تابستان ایده‌آل است، به تو ظاهری فریبنده و شاداب می‌بخشد که تا پایان روز، منبع انرژی خودت و اطرافیان خواهد بود!
کار خود را با استفاده از پرایمر صورت و کانسیلر شروع کن و پوست صورت و حلقه‌های اطراف چشمانت را با آن‌ها بپوشان. حالا سایه چشم طلایی رنگی را در قسمت یک‌دوم داخلی پلک‌های بالای خود بمال. برای این که چشم‌های تو شاداب‌تر به نظر برسند، همین سایه را روی یک‌ دوم داخلی پلک‌های پایین هم بزن.

حالا سایه‌ای هلویی رنگ را به کمک قلم‌مو روی یک دوم خارجی پلک‌های بالا بمال و مرز بین دو سایه را به خوبی محو کن. سایه‌ای نزدیک به رنگ پوست خود را هم زیر استخوان ابروها پخش کن. سپس کمی سایه صدفی را در گوشه‌های داخلی چشم‌ها بمال تا چشمان را برجسته‌تر نشان دهد. اگر دوست داری به نگاه خود عمق بیشتری ببخشی، کمی سایه شاتوتی رنگ را در قسمت V شکل بیرون چشم‌ها بزن.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات آرایشی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

آموزش تصویری آرایش صورت جذاب
در پایان، می‌توانی سایه مات قهوه‌ای را نیز برای یک‌دوم خارجی گوشه پلک‌ها به کار ببری و به کمک آن، دنباله‌ای را برای گوشه خارجی چشم‌ها رسم کنی. در صورتی که دوست داشته باشی، می‌توانی خط چشم مورد نظرت را هم برای تأکید بیشتر بر چشم‌ها به شکل دلخواه خود رسم کنی. ریمل بخش نهایی کار آرایش چشم‌ها است. سپس با استفاده از پد، کثیف‌کاری‌های آرایش چشمان خود را پاک کن.

حال به گونه‌ها می‌رسیم. کرم پودر برنزه را با استفاده از قلم‌مو، درست در قسمت زیر استخوان گونه‌ها بمال. با استفاده از برس، رژ گونه‌ای هلویی رنگ یا گوشتی را در قسمت برجستگی گونه‌ها و در امتداد بالای کرم برنزه بمال. مرحله آخر، استفاده از کرم پودر های‌لایت یا کانسیلر در قسمت وسط چانه، وسط پیشانی و دو طرف تیغه بینی است.

با زدن رژ لب، آرایش صورت تو کامل می‌شود. پیشنهاد ما استفاده از رژ لب صورتی براق است. این آموزش تصویری آرایش صورت جذاب را در روزهای تابستان به کار ببر تا در اوج گرما، ظاهری شاداب و تازه داشته باشی!

برای دیدن مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره مارا همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه