آموزش بافت مو آفریقایی

آموزش روش بافت مو آفریقایی برای خانم‌ها

بافت مو آفریقایی، سبک موی جالبی است که بسیاری از خانم‌ها برای ایجاد تنوع در ظاهر خود، آن را می‌پسندند. این سبک بافت مو واقعاً جذاب است؛ اما اگر قصد انجام آن را دارید، باید مراقبت بیشتری از موهای خود به عمل آورید و با توجه به کشیده شدن ریشه موها در آن، لازم است پس از آن حتماً مدتی به موهایتان استراحت بدهید. در ضمن، هنگام بافت مو آفریقایی می‌توانید از اسپری کراتینه نیز برای محافظت از موها استفاده کنید. برای آموزش بافت مو آفریقایی ابتدا باید موهای خود را آماده کنید. کمی آب را با روغن زیتون به خوبی مخلوط کنید و به کمک یک اسپری آن را روی موها بپاشید.

بیشتر بخوانید : آموزش آرایش مو با استفاده از اتوی مو

لینک مستقیم خرید اسپری دو فاز مو آگرادو

آموزش بافت مو آفریقایی

با استفاده از شانه، بخشی از موهای خود را در یک طرف پایین سر انتخاب کنید. رد موها را از پایین سر تا انتها از بقیه موها جدا کنید و با استفاده از کلیپس، موهای باقیمانده را در محل خود ثابت نگه دارید.

آموزش بافت مو آفریقایی

حالا دسته موها را به سه بخش تقسیم کنید. کار بافت را از قسمت ریشه شروع کنید و موها را به صورت کاملاً کشیده ببافید. هر چه جلوتر می‌روید، می‌توانید از بالا و پایین به دسته موها اضافه کنید؛ اما مراقب باشید خط بافت شما کاملاً صاف و کشیده باشد. برای این که کار شما راحت‌تر شود، می‌توانید کمی روغن یا ژل را روی موهای خود بمالید؛ سپس آن‌ها را ببافید.

برای بافتن موها، دسته مو را طوری در دست خود نگه دارید که یک رشته بین انگشت شست و سبابه قرار گیرد و رشته دوم روی انگشت وسط و رشته سوم در پشت دو رشته دیگر باشد. این سه رشته را به طور هم‌زمان و کاملا تنگ ببافید و تا انتهای ساقه موها بروید.

آموزش بافت مو آفریقایی

این کار را برای بخش‌های دیگر سر هم ادامه بدهید. می‌توانید رشته دیگر را از کنار رشته قبلی انتخاب و به فاصله چند سانتی‌متر از آن جدا کنید. پس از تمام شدن کار بافت، می‌توانید اسپری کراتینه روی موها بزنید و به دلخواه و طبق سلیقه‌ خود، کل آن‌ها را به صورت دسته‌ای در پشت سر جمع کنید یا کامل باز بگذارید.

لینک مستقیم خرید سرم مو آرگان طلایی پیگاویوا

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه