انواع فیکساتور ها

اسپری های فیکس کننده:

آموزش استفاده از اسپری فیکساتور آرایش؟ شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که چرا بعضی آرایش ‌هایی که می‌بینید، مدت زیادی دوام می‌آورند. مثلا آرایش عروس‌ در شب عروسی یا آرایش بازیگران و سلبریتی‌ها در مراسم‌های طولانی و مهم. راز آرایش‌های بادوام، استفاده از اسپری فیکساتور است.

فیکساتور یک محصول آرایشی بسیار مهم و تاثیرگذار در بازار است که کمک می‌کند آرایش ما درست مثل همان ساعت اول، دست نخورده و ثابت باقی بماند. این محصول با عنوان اسپری فیکساتور یا پودر فیکس شناخته می شود.

فیکساتور یک محصول آرایشی است که بعد از کامل شدن آرایش از آن استفاده می‌کنند، برخلاف پرایمر که در ابتدای آرایش از آن استفاده می شود. وظیفه فیکساتور این است که آرایش شما را برای مدت طولانی، ثابت و بدون تغییر نگه ‌دارد و مانع آب شدن، چرب شدن و خراب شدن پوست و آرایش‌تان شود.

فیکساتور یا تثبیت کننده‌ آرایش، محصولی است که دوام لوازم آرایشی روی پوست را افزایش می‌دهد. فیکساتور معمولا به دو شکل پودری و اسپری وجود دارد. نوع اسپری آن رایج‌تر است. استفاده از اسپری‌های فیکساتور راحت‌تر است.

با این توضیح مقدماتی، حتما متوجه شده‌اید که فیکساتور یک محصول تکمیل‌کننده است. در واقع بدون فیکساتور هم یک آرایش کامل دارید ولی استفاده از فیکساتور چه به صورت اسپری چه پودر فیکس، دوام آرایش را بیشتر می‌کند.

در بیشتر مواقع، مهمانی‌ها و مراسمی که شرکت می‌کنیم، چندین ساعت طول می‌کشد. در این مدت، آرایش صورت معمولا ظاهر زیبای اولیه خود را از دست می‌دهد. عرق کردن، چرب شدن پوست و… باعث می‌شود که آرایش ما نامرتب به نظر برسد. برای پیشگیری از این مشکل، محصولی به نام فیکساتور تولید شده است. با استفاده از فیکساتور، آرایش شما حتی چند ساعت بعد، درست مثل همان ابتدای آرایش، تازه و زیبا به نظر می‌رسد.

نحوه استفاده آن به این گونه است که بعد از آرایش کردن، باید استفاده کنید. بعد از اینکه آرایشتان کامل شد، قوطی اسپری را تکان دهید. آن را در فاصله ۲۰ تا ۲۵ سانتیمتری از صورت خود نگه دارید. چشمان خود را ببندید. فیکساتور را در جهت حرکت نوشتن حرف X و T روی صورت اسپری کنید.

مراقب باشید که اسپری فیکساتور وارد چشم‌هایتان نشود.

بعد از اسپری کردن، چند دقیقه به آن زمان بدهید تا کاملا خشک شود.


در این قسمت چند نمونه از فیکساتور هایی که میتوانید در باستاره تهیه کنید را بهتون معرفی میکنیم.

فیکساتور فلورمار:از جدیدترین محصولات کمپانی فلورمار، اسپری تثبیت کننده آرایش می تواند کمک شایانی به خواسته شما کند. اسپری فیکس فلورمار Flormar حاوی عصاره خیار و گل بابونه بوده که در تمام طول روز علاوه بر ثابت نگه داشتن آرایش، به حفظ رطوبت پوست کمک میکند.

اسپری فیکساتور وت اند وایلد مدل Photo Focus محصولی برای افزایش ماندگاری میکاپ شما است. اگر پوست شما آرایش را می‌خورد یا از محو شدن رژگونه و برنزر خود خسته شده‌اید و به دنبال راهی برای افزایش دوام آرایش خود هستید، این اسپری فیکساتور می‌تواند تثبیت‌کننده خوبی برای آرایش شما باشد. این محصول ماندگاری آرایش شما را تا چند ساعت افزایش می‌دهد و از ماسیدن، محو شدن و… آن جلوگیری می‌کند.

انواع فیکساتور ها

خرید اینترنتی در باستاره

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه