آموزش آرایش کردن فقط در ۵ دقیقه

آرایش سریع در 5 دقیقه

آرایش صورت در ابتدای صبح شاید کاری طاقت‌فرسا و وقت‌گیر باشد؛ به خصوص اگر کمی سختگیر باشیم و دوست داشته باشیم میکاپی کامل، بی‌عیب و نقص و حرفه‌ای داشته باشیم! خبر خوب این است که یک آرایش کامل و ساده می‌تواند اصلاً زمانبر نباشد! در ادامه، آموزش آرایش کردن را فقط در ۵ دقیقه یاد می‌گیری!

این آموزش آرایش ۵ دقیقه‌ای به تو ثابت می‌کند که در کمترین زمان می‌توان از هنر خود بهره برد و میکاپی زیبا و البته شیک داشت! پس بدون تلف کردن وقت، این آموزش آرایش کردن را که فقط در عرض ۵ دقیقه انجام می‌شود، روی صورت خود امتحان کن!
۱. ابتدا با استفاده از کانسیلر، تیرگی و چین و چروک‌های دور چشم‌های خود را محو کن. این کار را با دقت انجام بده تا نتیجه آن طبیعی به نظر برسد. سعی کن گوشه داخلی چشم‌ها را کاملاً روشن کنی تا نگاهی شاداب‌تر و پرانرژی‌تر داشته باشی.

۲. یک لایه کرم مرطوب‌کننده رنگی یا کرم BB را روی پوست خود بزن تا لکه‌های پوستی را محو کنی و رنگ پوست خود را یکدست نشان دهی. هنگام انجام این کار بر نواحی لک‌دار یا قرمز پوست تمرکز کن و سعی کن پوستت را کاملاً صاف کنی. در صورت تمایل، پس از آن می‌توانی از پنکیک برای صاف‌تر نشان دادن ظاهر پوست خود استفاده کنی.

۳. رژگونه ای با رنگ طبیعی و نزدیک به رنگ گونه‌های خود را انتخاب کن و آن را روی برجستگی گونه‌هایت بزن.

 

آموزش آرایش کردن فقط در ۵ دقیقه

۴. با استفاده از مداد ابرویی با رنگ طبیعی و تونالیته هماهنگ با رنگ موهای ابروی خود، قسمت‌های خالی ابرو را پر کن و حالت دلخواه را به آنها بده. سعی کن از مداد ابرو درست استفاده کنی و آن را زیاد پر رنگ روی ابروها نکشی تا حالت طبیعی ابروها را حفظ کنی.

۵. یک سایه چشم کرم رنگ را روی خط رویش مژه‌های پلک پایین خود بزن و آن را در مرز کانسیلر زیر چشم‌ها، با آن ترکیب و محو کن. با استفاده از یک مداد چشم با ماندگاری طولانی نیز خط چشم پلک بالای خود را با حالت مورد نظرت رسم کن. سپس یک یا دو لایه ریمل روی مژه‌ها بزن.

۶. کار را با مالیدن رژ لبی با رنگدانه‌های غنی روی لب‌هایت به پایان برسان. استفاده از این گونه رژ لب‌ها به تو کمک می‌کند که با کمترین تلاش، بهترین نتیجه را بگیری! این آموزش آرایش کردن فقط در ۵ دقیقه در زمان‌هایی که برای بیرون رفتن از منزل یا شرکت در مراسمی عجله داری، بیشترین کمک را به تو خواهد کرد.

برای دیدن محصولات و مقالات بیشتر میتوانید ازسایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره مارا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه