نحوه آرایش چشم کلاسیک ساده برای داشتن آرایشی زیبا

اگر دوست دارید یک روش آرایش چشم بسیار زیبا و کاربردی را یاد بگیرید که همیشه از آن استفاده کنید، جای درستی آمده‌اید. در ادامه نحوه آرایش چشم کلاسیک بسیار ساده را به شما می‌گوییم تا با استفاده از آن، همیشه ظاهری شیک، رسمی و مرتب داشته باشید.

این آموزش برای بهترین نحوه آرایش چشم کلاسیک برای چشم‌هایی ایده‌آل است که گوشه‌های افتاده دارند. البته این به معنی آن نیست که روی دیگر حالت‌های چشم، زیبا و فریبنده نباشد. در این نحوه آرایش چشم کلاسیک، با استفاده از چند تکنیک آرایشی، می‌توانید به سادگی ظاهر خودتان را اغواگرانه کنید. یادتان باشد پیش از امتحان کردن این نحوه آرایش چشم برای یک مناسبت خاص، حتماً چند باری آن را تمرین کنید.

آرایش چشم کلاسیک ساده

برای این نحوه آرایش چشم به لوازم آرایش زیر نیاز دارید :

 

• پرایمر چشم

• سایه چشم با رنگ تیره به انتخاب خودتان

• مداد چشم مشکی

• برس محو کننده کوچک

• ریمل

 

لینک مستقیم خرید ریمل Extra Lashes سیترای شماره 33

 

لینک مستقیم خرید پرایمر چشم نوبا

 

نحوه آرایش چشم کلاسیک :

برای اینکه آرایش چشم شما دوام بیشتری داشته باشد، همیشه پیش از شروع، روی پلک از پرایمر استفاده کنید. پرایمر باعث می‌شود سایه چشم بهتر روی پلک بنشیند و دوام بیشتری داشته باشد.

پس از آنکه از پرایمر استفاده کردید، با یک برس کوچک، روی پلک چشم خودتان کمی سایه چشم بژ یا رنگ روشن بزنید. با استفاده از مداد چشم، یک خط در راستای خط مژه بالایی بکشید. خط مداد چشم را کمی محو کنید و به سراغ سایه چشم تیره بروید!

برس محو کننده را به سایه چشم تیره آغشته کنید. با استفاده از سایه چشم، در گوشه بیرونی چشم، یک شکل V مانند بکشید و آن را به خوبی محو کنید.

از مداد چشم مشکی برای کشیدن یک خط در امتداد خط مژه پایین استفاده کنید. خطی که کشیده‌اید را محو کنید و در نهایت مژه‌هایتان را ریمل بزنید!

حال که نحوه آرایش چشم کلاسیک را می‌دانید، لوازم آرایش هایتان را بردارید و این آرایش چشم بسیار ساده را تمرین کنید!

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه