آرایش صورت

مدلهای آرایش چشم محبوب برای پاییز

پاییز حال و هوای خنک و نسبتاً سرد مخصوص به خود را دارد که همه ما با آن آشنا هستیم. با توجه به رنگ‌های طبیعت در این مقطع، می‌توان به بهترین ایده‌ها در آرایش دست یافت. اگر دوست دارید با محبوب و جدیدترین مدلهای آرایش چشم برای پاییز آشنا شوید، در اینجا ما چند سبک خاص را به شما معرفی می‌کنیم.

برای اجرای این مدلهای آرایش چشم پاییزی مطمئن شوید که حتماً مجموعه‌ای از سایه چشم‌های کروم و متالیک را در میان لوازم آرایش خود دارید.

بیشتر بخوانید : آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم برنزی پاییزی!

لینک مستقیم خرید خط چشم کوزه‌ای ضدآب هايتک دی ام جی ام

 

مدلهای آرایش پاییزی با سایه‌های کروم:

اگر دوست دارید ظاهری کاملاً پاییزی پیدا کنید، در مدلهای آرایش چشم پاییزی خود استفاده از سایه‌ های کروم طلایی و برنزی را از یاد نبرید.

آرایش چشم سبز

مدلهای آرایش پاییزی با خط چشم پلک‌های بالا و پایین:

یکی از جذاب‌ ترین مدلهای آرایش چشم پاییزی، رسم خط چشم مشکی کلاسیک با دنباله گربه‌ای برای هر دو پلک بالا و پایین است. برای این منظور، شکل کامل چشم را حفظ کنید و هر جا که نیاز به ایجاد تغییر بود، این کار را با تغییر مسیر خط چشم از روی مژه‌ها انجام بدهید.

آرایش چشم سبز

مدلهای آرایش پاییزی با سایه چشم متالیک طلایی و ابروهای برجسته:

برای داشتن چشمانی جسور و جذاب، در مدلهای آرایش چشم پاییزی خود، از معجزه سایه‌ های چشم طلایی متالیک در کنار ابروهای برجسته و مشخص استفاده کنید. اگر از ریمل مژه استفاده می‌کنید، می‌توانید خط چشم را هم در این سبک آرایش چشم حذف کنید.

آرایش چشم سبز

مدلهای آرایش پاییزی با خط چشم دنباله‌دار سبز:

در این فصل اجازه بدهید خط چشم‌های سبز متالیک و براق به مدلهای آرایش چشم پاییزی شما راه بیایند و تأثیر بی‌مانند خود را نشان دهند.

آرایش صورت

مدلهای آرایش پاییزی برای داشتن چشمانی جسور:

از جذاب‌ترین مدلهای آرایش چشم پاییزی، رسم خط چشم‌های مدرن گرافیکی برای هر دو پلک بالا و پایین است تا به کمک آن، چشم‌ها جسور و جذاب‌تر دیده شوند. سعی کنید به این روش، هیجان بازی با رنگ‌ها را نیز برای سایه چشم اضافه کنید.

لینک مستقیم خرید خط چشم نمدی لاین اکسپرس کالیستا

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه