آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان

میکاپ چشم براق 

آیا می خواهید تا چشم های شما بدرخشند؟ استفاده از حالت براق و شاینی می تواند این خواسته شما را برآورده سازد. براق و شاینی بودن یک روش عالی است که میکاپ چشم تان را بی نظیر می سازد. شما می توانید انتخاب کنید که آرایش تماما براقی داشته باشید و یا می توانید از این روش برای برجسته کردن برخی نقاط در میکاپ تان استفاده کنید
همه ما عاشق رنگ‌های براق و درخشنده هستیم؛ ولی پلک‌های براق موضوع متفاوت دیگری است! در واقع، پلک‌های براق شاید در نظر کمی عجیب و غریب به نظر برسند، ولی با برجسته نشان دادن چشم‌ها، یک آرایش چشم زیبا را برایمان رقم می‌زنند.
اگر دوست داری این سبک میکاپ را امتحان کنی، نحوه آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان را به صورت مرحله به مرحله دنبال کن تا به نتیجه دلخواه خود برسی.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع سایه های مات و براق میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان
گام اول برای آرایش چشم براق و درخشان: سایه
نحوه آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان، دو مرحله اصلی دارد که نخستین گام آن، استفاده از سایه‌ای درخشان یا متالیک و پر زرق و برق است. این ظاهر شفاف روی پلک ها باعث می شود پلک‌ها مرطوب و درخشان به نظر برسند. سایه‌هایی که به صورت ژل یا کرم هستند، بهترین نوع سایه چشم برای این کار به شمار می‌روند. سایه را با استفاده از قلم‌مو یا به کمک انگشت خود روی پلک‌های بالا بزن؛ طوری که کل پلک‌های بالا ظاهری شفاف و براق پیدا کند.
مرحله دوم برای آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان: براق‌کننده
حالا وقت آن است که پلک‌های بالا کاملاً براق شوند. برای این کار از براق‌کننده‌های مایع پلک به شکل لایه‌ای نازک روی پلک‌ها استفاده کن. در این مرحله، کار آرایش چشم زیبا با پلک‌های براق و درخشان تمام شده است. می‌توانی با میکاپ دلخواه صورت خود از این سبک آرایش چشم‌ها لذت ببری!

برای دیدن انواع محصولات آرایشی و  بهداشتی میتوانید رو ی این لینک کلیک کنید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام ستاره ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه