آرایش چشم برای بهار

آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای بهار

با نو شدن فصل، ظاهر شما نیز نیاز به نو شدن و تغییر دارد و به گونه‌ای همراه شدن با طبیعت بهاری را می‌طلبد. این آموزش آرایش چشم برای فصل بهار طراحی شده و چشمان شما را درخشان و جذاب‌تر نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید : مدل آرایش صورت با زمینه بنفش به روشی ساده

 

آرایش چشم برای فصل بهار

 

این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری را مرحله به مرحله دنبال کنید تا بهار خود را با آن متنوع و متفاوت‌تر کنید.

برای شروع به پالت سایه چشمی که در تصویر می باشد نگاه کنید و سعی کنید در هر یک از مراحل از رنگ‌هایی مشابه آن استفاده کنید تا آرایش چشم شما زیباتر شود.

لینک خرید انواع سایه چشم از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

ابتدا با استفاده از سایه چشم طلایی یا بژ روشن براق، همان طور که در پالت سایه می‌بینید، گوشه داخلی چشم‌های خود را هایلایت کنید.

در مرحله دوم، سراغ رنگ قهوه‌ای شکلاتی مشابه آنچه در پالت سایه چشم می‌بینید، بروید و تمام پلک بالا را با آن بپوشانید. سپس آن را در یک سوم خارجی پلک پایین در راستای خط رویش مژه‌ها نیز بزنید.

مرحله سوم، نوبت انتخاب رنگ قهوه‌ای تیره است. این رنگ سایه چشم را در گوشه خارجی پلک‌ها در محل چین‌خوردگی پلک بزنید تا چشم‌ها را لیفت کنید. می‌توانید یک ‌سوم یا نیمه خارجی پلک پایین را نیز متناسب با فرم چشم خود با سایه قهوه‌ای تیره حالت بدهید.

حالا با استفاده از سایه سفید، زیر ابروها را مشخص کنید تا حالت کمانی زیر آن‌ها بهتر مشخص شود.

در مرحله بعد، باید خط چشم پلک‌های بالا و پایین را رسم کنید. هنگام ترسیم خط چشم می‌توانید تکه‌ای دستمال تمیز را زیر پلک قرار دهید تا زیر چشم‌های شما سیاه نشود و در صورت خراب شدن، بتوانید به راحتی آن را پاک کنید. گام آخر هم حالت دادن به مژه‌ها با استفاده از ریمل است. در صورتی که مژه‌های بلند و حالت‌دار ندارید، می‌توانید در این مرحله از مژه مصنوعی استفاده کنید.

همین مراحل را برای چشم دیگر خود نیز تکرار کنید. این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری مناسب فصل بهار است و جذابیت چشم‌ها را در این فصل بیشتر نشان می‌دهد.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه