آرایش چشم با سایه مشکی

آموزش روش آرایش چشم با سایه مشکی

آرایش چشم با سایه مشکی این روزها بسیار محبوب شده است. قبلاً حتی استفاده از سایه چشم سیاه برای دختران بسیار سخت بود؛ اما این روزها دختران عاشق سایه‌های چشم سیاه هستند! این مدل آرایش می‌تواند برای حضور در هر مناسبتی، زیبا و جذاب باشد.

هنگام آرایش چشم با سایه مشکی بدون توجه به نوع سایه‌ای که برای چشم انتخاب می‌کنید، همیشه نوع مات آن را انتخاب کنید. در اینجا یک روش ساده آرایش چشم با سایه مشکی را که به راحتی می‌توانید آن را انجام دهید، به شما یاد می‌دهیم.

برای آرایش چشم با سایه مشکی نیاز به پرایمر، کانسیلر، سایه چشم سیاه با شوت یا قلم‌موی مناسب سایه، یک رنگ سایه متضاد مشکی، سایه چشم سفید، سایه چشم نقره‌ای، خط چشم مایع، مداد چشم سیاه، ریمل مژه و مداد چشم قهوه‌ای دارید.

بیشتر بخوانید : آموزش مدل سایه چشم جدید | با رنگ طلایی و شکلاتی

لینک مستقیم خرید سایه چشم تک رنگ سیترای شماره 05

 

مرحله اول آرایش چشم مشکی

اگر می‌خواهید آرایش چشم شما بیش از سه تا پنج ساعت ماندگار باشد، باید از پرایمر برای پوشاندن پلک‌های خود استفاده کنید. سپس با استفاده از کانسیلر، حلقه‌های تیره زیر چشم‌ها را بپوشانید.

مرحله دوم آرایش چشم مشکی

سایه چشم سیاه خود را با استفاده از شوت یا قلم‌موی مناسب به طور کامل روی پلک‌های خود بزنید. همچنین، می‌توانید از انگشت کوچک خود برای این کار استفاده کنید.

مرحله سوم آرایش چشم مشکی

حالا سایه چشم با رنگ متضاد را به طور دقیق در مرکز پلک‌ها بزنید. این کار، تأثیر سایه سیاه را افزایش می‌دهد. می‌توانید برای این منظور، از رنگ‌های سبز، بژ، ارغوانی یا بنفش تیره استفاده کنید.

مرحله چهارم آرایش چشم مشکی

دوباره سایه چشم مشکی را روی پلک‌های بالای خود پخش کنید. در این مرحله، گوشه خارجی پلک‌ها و خط چین‌خوردگی پلک بالا را با سایه مشکی تیره‌تر کنید.

مرحله پنجم آرایش چشم مشکی

با استفاده از سایه نقره‌ای، گوشه داخلی چشم‌ها و نیمه داخلی پلک پایین را در امتداد خط رویش مژه‌ها هایلایت کنید.

آرایش چشم با سایه مشکی

لینک مستقیم خرید سایه چشم تکی ضد آب آموتیا شماره EW610

 

مرحله ششم آرایش چشم مشکی

زیر ابروها سایه سفید بزنید و خط چشم خود را بکشید.

مرحله هفتم آرایش چشم مشکی

با استفاده از مداد چشم مشکی، خط چشم پلک پایین خود را به دلخواه در داخل چشم یا خارج آن رسم کنید.

مرحله هشتم آرایش چشم مشکی

ریمل بزنید؛ سپس با استفاده از مداد چشم قهوه‌ای، در گوشه خارجی پلک‌های پایین خطی بکشید و آن را به دنباله خط چشم پلک بالای خود وصل کنید. این روش آرایش چشم را امتحان کنید؛ حتماً برایتان جذاب خواهد بود!

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه