آرایش چشم اکلیلی

طریقه آرایش چشم برای مجالس با سایه اکلیلی و خط چشم مشکی

اگر دوست دارید آرایش چشم‌های خود را برای شرکت در مراسم شبانه بدون مراجعه به آرایشگاه و در خانه انجام دهید، ما طریقه آرایش چشم براق را با استفاده از سایه اکلیلی و خط چشم کلاسیک مشکی به شما یاد می‌دهیم که با بیشتر لباس‌های مجلسی ست می‌شود و برای تمام فرم‌های صورت نیز مناسب است.

این سبک آرایش چشم را می‌توانید بر اساس سلیقه شخصی و با توجه به رنگ لباس مجلسی خود، با سایه‌های براق رنگی دیگر نیز انجام دهید. در ادامه، طریقه آرایش چشم را برای مجالس شب بخوانید.

بیشتر بخوانید : مدلهای آرایش چشم محبوب برای پاییز

لینک مستقیم خرید سایه چشم اینتنس SLA شماره ۲۰

 

آرایش چشم اکلیلی

آموزش آرایش چشم‌ها

در شروع کار، مانند تصویر، با استفاده از سایه چشم قهوه‌ای، خط فرورفتگی پلک را در بالای چشم مشخص کنید. سپس دنباله‌ای را در گوشه پلک به عنوان شکل خط چشم اصلی بکشید. حالا با استفاده از قلم‌مو، سایه قهوه‌ای را در بالای این خط پخش کنید؛ طوری که مرز بالای خط محو شود.

در مرحله بعد، باید با استفاده از مداد چشم قهوه‌ای، خط روی فرورفتگی پلک را پررنگ کنید. سپس با استفاده از سایه سفید و قلم‌مو، خط زیر ابرو را مشخص کنید و سایه سفید را در امتداد خط پایین ابرو بمالید.

حالا وقت سایه زدن است. با کمک قلم‌مو، سایه بژ یا طلایی براق را مانند تصویر به طور یکنواخت روی پلک بالا و زیر خط مدادی پخش کنید. پس از این مرحله، باید سایه اکلیلی مورد نظرت را که بهتر است رنگ آن متناسب با رنگ لباس و اکسسوری‌هایتان باشد (توصیه ما استفاده از رنگ‌های گرم مانند طلایی، مسی، بژ و… است)، روی پلک بالا بمالید.

کار سایه زدن تمام است. می‌توانید با استفاده از خط چشم ماژیکی مشکی، خط چشم پلک بالا را به شکل کلاسیک و با دنباله مورد علاقه‌اتان رسم کنید. در صورت تمایل، خط چشم نازکی را هم برای پلک پایین بکشید. ریمل هم تمام‌کننده این میکاپ است.

این طریقه آرایش چشم را با دقت چند بار روی یک چشم خود امتحان کنید و وقتی مهارت کافی پیدا کردید، آن را روی چشم دیگر نیز به صورت قرینه انجام بدهید. می‌بینید که به راحتی می‌توانید میکاپ چشم جذاب و زیبایی را برای مجالس داشته باشید!

لینک مستقیم خرید سایه چشم استیکی جدید وت اند وایلد شماره E254D

 

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه