عروس

آرایش موی عروس زیبا با جدیدترین سبک‌های پرطرفدار

برنامه‌ریزی برای عروسی جزو سخت‌ترین کارهای هر خانمی در طول زندگی‌اش است؛ چون گذشته از سازمان‌دهی مراسم و پذیرایی از مهمانان، عروس باید به این فکر کند که زیباترین ظاهر را در این روز داشته باشد و از طرف دیگر، هر جزء از پوشش او از جمله لباس عروس یا اکسسوری‌هایش، با مدل مو و سبک آرایش او هماهنگی داشته باشد. بهترین کار برای ساده‌تر کردن روند برنامه‌ریزی و انتخاب جزئیات پوشش و ظاهر عروس، این است که پیش از عروسی، زمان کافی را برای انتخاب هر یک از این جزئیات اختصاص دهید و با دیدن عکس‌های متنوع، سبک دلخواه خود را در هر مورد بیابید. ما در این مقاله ۴ مدل آرایش موی عروس زیبا را با سبک‌های پرطرفدار و رایج به شما نشان می‌دهیم.

این ۴ مدل آرایش موی عروس شامل مدل‌های اصلی باز، شینیون و بافت هستند. بنابراین، طرفدار هر یک که باشید، مدل مورد نظرتان را می‌توانید با ایده گرفتن از آن‌ها اجرا کنید.

بیشتر بخوانید : مدل آرایش جدید عروس خود را باید بر اساس چه مواردی انتخاب کنیم؟

از صفحه اینستاگرام سالن زیبایی ستاره فرهنگ شعبه 1 دیدن نمایید.

 

آرایش موی عروس

آرایش موی عروس به سبک بافت مو پشت سر:

این مدل موی عروس که بسیار ساده و مینیمال است (تصویر بالا)، جلوه طبیعی صورت را حفظ می‌کند؛ در عین حال که ظرافت‌های خاص را می‌توان در قسمت کناره موها که پیچیده شده‌اند و اکسسوری پشت سر دید.

آرایش موی عروس

آرایش موی عروس به سبک باز با بافت کنار سر:

اگر موهای بلندی دارید، برای ایجاد کمی تغییر و تنوع، با حفظ سبک مینیمال، می‌توانید دو رشته مو را از دو طرف کنار سر ببافید و آن‌ها را در پشت سر روی بقیه موها به هم وصل کنید. استفاده از تاج، تاج گل، ریسه یا گیره سر در این مدل موی عروس به سلیقه خودتان بستگی دارد.

آرایش موی عروس

آرایش موی عروس به سبک شینیون با گره پشت سر:

اگر ترجیح می‌دهید موهایتان جمع باشند تا در طول مراسم آزادی بیشتری داشته باشید و کلافه نشوید، می‌توانید موها را پشت سر به شکل گره شینیون جمع کنید. برای ایجاد تنوع در این مدل موی عروس می‌توانید دو رشته کنار موها را هم بپیچید یا ببافید و بعد موها را به شکل گره دربیاورید.

آرایش موی عروس

آرایش موی عروس به سبک باز و کاملاً ساده:

اگر موهای بلند و زیبایی دارید، عروس خوش‌شانسی هستید! چون می‌توانید این مدل موی عروس را که در تصویر می‌بینید و ساده و مینیمال هم هست، برای روز عروسی خود انتخاب کنید.

برای مشاهده و خرید انواع محصولات آرایشی روی این لینک بزنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه