آرایش موهای خشک و آشفته

ترفندهایی برای آراستگی و آرایش موهای خشک و آشفته

آیا شما هم از آن دسته کسانی هستی که موهایی خشک و آشفته دارند؟ و این موضوع در مهمانی‌ها و مناسبت‌های خاص برایتان دردسر درست می‌کند؟ نگران نباشید. از این پس همراه با ما، با بهترین و مهم‌ترین ترفندها و روش‌های زیبایی برای آرایش و مراقبت از موهای آشفته و خشک، آن هم به صورتی ساده و آسان آشنا می‌شوید. روش‌هایی که در ضمن نیاز به صرف وقت زیادی ندارند.

 

آرایش موهای خشک و آشفته

لینک مستقیم خرید انواع محصولات مناسب موهای خشک

 

روغنهای طبیعی :

حتی اگر با شانه زدن‌های مداوم هم از آشفتگی و ژولیدگی موهایتان خلاص نمی‌شوید، به این معنی است که پوست سرتان خشک بوده و از فقدان چربی‌های طبیعی رنج می‌برد. روغنهای طبیعی، موها را تغذیه کرده و آ‌ن‌ها را براق، صاف و لخت میکنند. بنابراین با استفاده از ماسکی طبیعی که از ترکیب روغن بادام هندی، زیتون و نصفۀ دانه میوه آووکادو تشکیل شده، از موهایتان مراقبت کنید. این مخلوط را هفته‌ای یک بار روی موها استعمال کرده و از این مشکل که ظاهرتان را ژولیده و به هم ریخته می‌کند، خلاص شوید.

وازلین :

وازلین موارد استفاده بسیاری دارد که فقط به مراقبت از پوست محدود نمی‌شوند. وازلین در زمینه زیبایی و مراقبت از موهای خشک و آشفته که بعضی وقت‌ها، کاری بسیار دشوار است‌، نیز دارای کاربرد است. می‌توانید پس از شانه زدن موهای صاف یا فر خود، کمی وازلین گرم شده را به نوک موها بمالید تا نرم و زیبا شوند.

بافتن موها :

برای داشتن موهایی مواج بدون استفاده از فر دهنده روی موهای خود، می‌توانید با کمک کمی ژل مو، آن‌ها را ببافید. ژل را روی موهایتان بمالید تا اندازه‌ای که کمی مرطوب شوند. سپس موها را ببافید و به رختخواب بروید تا روز بعد، با موهایی موج‌دار و براق بیدار شوید.

 

برای دیدن صفحه اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ کلیک کنید.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه