آرایش لب

اشتباهات رایج در آرایش لب و راهکارهایی برای جلوگیری از آن‌ها

معمولاً خانم‌ها دوست دارند که آرایش کامل و زیبایی داشته ‌باشند. البته، بیشترین توجه آن‌ها به آرایش چشم و صورت است و به آرایش لب هایشان، بسته به حال و هوایی که دارند، در مراحل بعدی آرایش توجه می‌کنند.

اغلب خانم‌ها علاقۀ خاصی به لب‌های برجسته و بزرگ دارند که برای داشتن چنین لب‌هایی، از خط لب استفاده می‌کنند؛ البته این کار، گاهی منجر به فاجعه می‌شود! برای جلوگیری از این اتفاق، همراه با ما، با اشتباهات رایج هنگام آرایش لب آشنا شوید تا از تأثیر منفی آن‌ها روی آرایشتان جلوگیری کنید.

آرایش لب

برای خرید انواع رژلب های جامد ایرانی و خارجی کلیک کنید.

 

استفاده از خط لبی که از رژ لب بسیار تیره‌تر است :

هیچ‌گاه دچار این اشتباه نشوید که از خط لبی استفاده کنید که رنگ آن بسیار تیره‌تر از رژ لبتان است، زیرا این کار باعث می‌شود لب‌ها کوچک‌تر نشان داده شوند؛ تنها کاری که باید انجام دهید ‌این است که از خط لبی استفاده کنید که تنها یک درجه از رژ لبتان‌ تیره‌تر باشد.

زدن رژ لب از اطراف لب :

برای زدن رژ لب، ابتدا از وسط لب شروع کنید. سپس، اطراف آن را بزنید تا بتوانید با این کار رژ را صاف و یکدست بکشید. ما به شما توصیه می‌کنیم همیشه خط لب را بکشید، سپس رژ لب بزنید.

انتخاب رنگ نامناسب برای لب‌های کوچک :

به افرادی که لب‌های کوچکی دارند باید بگوییم که استفاده از رژ لب تیره باعث بزرگ‌ شدن لب‌ها نمی‌شود، بلکه کوچک بودن آن را بیشتر نمایان می‌کند. اگر دوست دارید که لب‌هایتان را بزرگ نشان دهید، از رنگ روشن و کالباسی استفاده کنید و خط لبی را هم که انتخاب می‌کنید یک درجه از رژ لبتان تیره‌تر باشد تا تفاوت را احساس کنید.

 

لینک مستقیم خرید رژلب مایع جویل

 

عدم تناسب بین رنگ‌هایی که برای آرایش چشم و لب انتخاب می‌کنید :

اگر به این نکته توجه نکنید که باید بین رنگ رژ لب و آرایش صورت و چشم تناسبی باشد، جذابیت آرایش و بنابراین جذابیت شما کم‌تر خواهد شد. پس باید در انتخاب رنگ‌ها دقت کنید. به طور مثال، اگر چشمانتان را دودی تیره آرایش کردید، از رژ لب روشن استفاده کنید تا آرایشتان زیباتر جلوه کند. اگر از سایه چشم‌های روشن استفاده کردید، می‌توانید رژ لبتان را از رنگ‌های تیره انتخاب کنید تا لب‌هایتان زیباتر جلوه کنند.

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه