آرایش صورت گرد

نکاتی برای آرایش صورت گرد و داشتن آرایشی بی نقص و عالی

اگر شکل صورت شما گرد است و دوست دارید حالت استخوانی و کشیده‌تری داشته باشد، با ما همراه شوید تا به شما نکاتی درباره نحوه آرایش صورت گرد بگوییم.

با دنبال کردن این نکته‌ها، می‌توانید آرایش حرفه‌ای‌تر و صورت زیباتری داشته باشید. اما یادتان باشد که باید حتماً در ابتدا این تکنیک‌ها را تمرین کنید تا در اجرای آنها خبره شوید.

بیشتر بخوانید : آموزش آرایش چشم خلیجی برای داشتن چشمانی زیبا و اغواکننده

 

آرایش صورت گرد

لینک خرید انواع محصولات آرایشی از فروشگاه اینترنتی باستاره

 

۱. رنگ‌های روشن را در وسط صورت متمرکز کنید :

جاهای روشن‌تر صورت شما برجسته‌تر هستند، پس باید بینی، چانه و وسط پیشانی شما بیشتر به چشم بیایند. برای ایجاد حالت صورت کشیده، به دو رنگ کرم پودر نیاز دارید. یکی باید به رنگ پوست شما، و دیگری باید یک درجه تیره‌تر باشد. کرم پودر روشن‌تر را در مرکز پیشانی، وسط بینی و روی چانه‌ بزنید.

۲. رنگ‌های تیره را در حاشیه استفاده کنید :

برای برجسته شدن گونه‌های خود، رنگ‌های تیره را در ناحیه‌هایی از صورت که می‌خواهید کمتر دیده شوند، مانند چانه و فک استفاده کنید. کرم پودری که یک درجه تیره‌تر است را روی گیجگاه و زیر پرترین قسمت‌های گونه‌ بزنید. با این کار، این قسمت‌ها کمتر به چشم می‌آیند و صورت کشیده‌تر به نظر می‌رسد. حتماً کرم پودر را پخش کنید تا مرز دو رنگ محو شود.

۳. روی تمام صورت پودر بزنید :

برای آرایش صورت گرد، بعد از زدن کرم پودر، با یک برس آرایشی نرم، به تمام صورت خود پودر بزنید. پودر حالت رنگین کمانی دارد که روی قسمت‌های روشن صورت، تاکید بیشتری می‌کند و آنها را برجسته‌تر نشان می‌دهد.

۴. روی یک قسمت به خصوص تمرکز کنید :

پس از زدن کرم پودر، انتخاب کنید که بیشتر می‌خواهید روی کدام بخش صورت خودت تاکید کنید. اگر رژ لب روشن بزنید و روی آن برق لب بزنید، وسط صورت بیشتر به چشم می‌آید. اما منظور ما این نیست که اگر رژ لب قرمز یا تیره دوست دارید، از آن صرف نظر کنید. در هر صورت، اگر بر لب‌ها بیشتر تمرکز کنید، صورت شما کشیده‌تر به نظر می‌رسد.

۵. رژ گونه مناسب انتخاب کنید :

از آنجایی که باید رژگونه را روی گونه‌ها بزنید، آن را حتماً از طیف روشن انتخاب کنید. این کار گونه‌هایتان را برجسته نشان می‌دهد و ناحیه‌های زیر گونه‌ کمتر به چشم می‌آیند.

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه