آرایش صورت زیبا

راهنمای آرایش صورت زیبا به سبک متالیک پاییزی

پاییز فصل رنگ‌های گرم و متالیک مانند مسی، برنزی و نارنجی است. با استفاده از این رنگ‌ها در آرایش و ظاهر خود می‌توانیم با طبیعت همراه شویم و سردی هوا را با گرمی رنگ‌های متالیک متعادل کنیم. اگر به دنبال آرایش خاص برای این فصل هستید، راهنمای آرایش صورت متالیک پاییزی ما را در ادامه بخوانید.

بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم برنزی پاییزی!

لینک مستقیم خرید کرم پودر محافظت کننده نوت با SPF 15 شماره 14

 

با کمک این آموزش آرایش صورت تصویری به سبک متالیک که مناسب فصل پاییز است، رنگ‌های گرم و متالیک را در آرایش پاییزی خود به کار ببرید.

آرایش صورت زیبا

آرایش صورت به سبک متالیک پاییزی: مرحله اول

گام نخست در راهنمای آرایش صورت به سبک متالیک این است که با استفاده از کرم پودر مایع مناسب پوست خود، پایه‌ای صاف، یکدست و بی‌نقص را برای آرایش صورتتان ایجاد کنید. برای این کار، از اپلیکاتور مناسب استفاده کنید تا از صاف و یکدست شدن پوست خود مطمئن شوید و زیرسازی ایده‌آلی را برای آرایش صورت مهیا کنید.

آرایش صورت زیبا

آرایش صورت به سبک متالیک پاییزی: مرحله دوم

در گام دوم این راهنمای آرایش به سبک متالیک باید آرایش چشم آمبره را اجرا کنید. برای این منظور ابتدا با سایه چشم نودی متالیک، روی پلک‌ها را بپوشانید. سپس با سایه متالیک مسی تیره به گوشه چشم‌ها حالت بدهید. در وسط و گوشه داخلی پلک‌ها هم از سایه متالیک طلایی استفاده کنید. می‌توانید فرورفتگی پلک بالا را نیز با سایه قهوه‌ای تیره متالیک بپوشانید.

آرایش صورت زیبا

آرایش صورت به سبک متالیک پاییزی: مرحله سوم

در گام سوم این راهنمای آرایش صورت زیبا متالیک باید به سراغ هایلایت بروید. کرم پودر یا پن‌استیک هایلایت متالیک خود را بردارید و با استفاده از آن، قسمت بالای استخوان‌های گونه، بالای استخوان‌های ابرو و پایین آن‌ها و دو طرف تیغه بینی‌ را هایلایت کنید.

میکاپ

آرایش صورت به سبک متالیک پاییزی: مرحله چهارم

در مرحله آخر این آرایش، یک لایه ریمل را روی مژه‌های خود بزنید. کمی صبر کنید و بعد لایه دوم را روی لایه قبلی بمالید. آرایش متالیک پاییزی شما کامل شده است! غروب‌های سرد پاییزی را با این میکاپ شیک برای خود گرم و دلچسب کنید!

لینک مستقیم خرید سایه استیکی جدید وت اند وایلد شماره E254D

 

 

اینستاگرام فروشگاه ستاره فرهنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه