آرایش ساده چشم

آموزش آرایش ساده چشم

آرایش ساده چشم به علت این که حالت طبیعی صورت را حفظ می کند، قابل استفاده ترین نوع آرایش در همه جا بوده و به سادگی قابل اجرا است. نکته مثبت این نوع از آرایش، طبیعی بودن آن است که حالت زننده ای را برای صورت ایجاد نمی کند.

ابتدا با یک براش تخت، پشت هر دو پلک را پرایمر بزنید. پرایمر باعث می شود ماندگاری سایه روی چشم های شما بیشتر شود و آرایش چشم ها بی عیب و نقص و جذاب باشد.

آرایش ساده چشم

سپس با کمک یک رنگ سایه چشم طبیعی و همرنگ با پوست خود کل پشت پلک ها را سایه بزنید. این کار را می توانید به کمک نوک انگشت یا براش آرایشی انجام دهید. برای کشیدن سایه چشم بعد از زیرسازی بهتر است روشن ترین رنگ سایه را انتخاب نمایید همچنین می توانید از سایه چشم براق یا هایلایت نیز استفاده نمایید.

آرایش ساده چشم

رنگ سایه چشم که در این مرحله از آرایش چشم ساده مورد استفاده قرار می گیرد باید تیره تر از رنگ سایه قبلی باشد. برای گوشه چشم بیشتر از رنگ های مشکی، قهوه ای و کلا رنگ های تیره متناسب با رنگ لباس یا رنگ پوست استفاده می شود. توجه داشته باشید که انتخاب سایه با رنگ تیره باعث می شود تا چشم هایتان بعد بگیرد و پلک ها نیز زیبا و بهتر به نظر برسند. از سایه تیره در قسمت بالای پلک و جایی که پلک چشم به صورت عمیق و چین خورده است و همچنین گوشه خارجی چشم استفاده می شود.

آرایش ساده چشم

بعد از کشیدن سایه چشم بهتر است سایه را فید کنید. فید کردن سایه چشم یک مهارت است و شما می توانید از براش های آرایشی برای فید کردن سایه چشم استفاده نمایید و مرز بین دو یا چند رنگ سایه چشم را در یکدیگر محو نمایید. برای فید کردن دو رنگ مختلف سایه چشم ساده می توانید از حرکت چرخشی برای براش استفاده نمایید و این حرکت را باید به صورت دایره های نزدیک و کوچک به هم انجام دهید تا رنگ سایه ها با یکدیگر به خوبی ترکیب و فید شوند و زمانیکه رنگ بین دو سایه چشم از بین رفت کار فید کردن سایه چشم شما نیز به پایان می رسد.

داخل چشم ها را بر اساس مدل چشم های خود آرایش کنید. اگر چشم های درشت دارید بهتر است داخل چشم ها را مداد مشکی بکشید و اگر چشم های ریز دارید از مداد سفید استفاده کنید تا چشم هایتان درشت تر دیده شود.

بعد از کشیدن سایه چشم از ریمل استفاده کنید تا مژه های شما پررنگ و زیباتر به نظر برسند و حالت چشم هایتان نیز بهتر دیده شود. در صورت تمایل می توانید در این مرحله از مژه مصنوعی برای میکاپ چشم هایتان استفاده کنید.

لینک مستقیم خرید مژه مصنوعی

 

خرید انواع سایه چشم از فروشگاه اینترنتی باستاره

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه