آرایشی مات در فصل تابستان

نکات آرایش در فصل تابستان

با شروع فصل گرما برای بالا بردن سطح ماندگاری آرایش بر روی صورت و داشتن یک چهره جذاب در هوای آفتابی به علت عرقی که بخاطر دمای و رطوبت هوا بوجود می آید باعث می شود که در طول روز چند ساعت بیشتر نتوانید آرایش را روی پوست خود نگهدارید و به اصطلاح روی صورت ماسیده می شود و پاک می شود، ما قصد داریم شما را با آرایشی که دوام آن مناسب است و نحوه استفاده از ابزارهای آرایشی ایده آل در فصل گرما را در این مقاله آموزش دهیم:
نکات استفاده از لوازم آرایشی مناسب برای فصل تابستان
همه ی ما برای اینکه صورتمان را برای آرایش آماده کنیم سراغ شستشو و آماده سازی پوست و استفاده از کرم های ضدآفتاب یا کرم های مرطوب کننده و پرایمرها می رویم، پس آماده کردن پوست برای داشتن یک آرایش خوب ضروری است. نکته ای که در خصوص فصل تابستان وجود دارد و آن را با سایر فصل ها متمایز کرده مصرف بیشتری از کرم ضدآفتاب است.

نکته ۱: کرم های ضدآفتاب برای همه فصل ها لازم است.
نکته ۲: از آب سرد برای شستشو قبل و بعد از آرایش استفاده کنید.
نکته ۳: استفاده از کرم مناسب جنس پوست، استفاده از کرم های بدون چربی برای پوست های چرب و استفاده از پرایمر باعث جذب چربی پوست می شود.
حالا که پوستتان را با کرم ها و پرایمرها آماده کردید و زیرسازی پوست تمام شد وقت استفاده از کرم های پودر که یکی از موارد مهم و اساسی در آرایش است. بهتر است در فصل گرم تابستان کرم های ضد آفتاب پودری و رنگی را به جای کرم پودر استفاده کنید تا پوست احساس سنگینی نکند و در صورتی که برایتان لازم نیست کرم پودر نزنید و اگر هم استفاده کردید از نوع خشک آن بزنید. اگر هم نگران ماندگاری پایین ضد آفتاب هستید حتما قبل از زدن کرم ضدآفتاب از پرایمر استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید آنلاین انواع محصولات آرایشی میتوانید روی این لینک کلیک کنید.

آرایشی مات در فصل تابستان

توجه: می توانید از کرم پودر در قسمت های وسط صورت استفاده کنید.

اگر دمای هوای بالا باعث جمع شدن عرق و تجمع چربی روی صورتتان شد برای اینکه از بهم خوردن آرایش جلوگیری کنید از پدهای خشک که رطوبت اضافی صورت را جمع می کنند بصورت نقطه ای استفاده کنید.

آرایش چشم در فصل تابستان چگونه باشد؟
در فصل تابستان باتوجه به عرق ریزی که در منافذ پوست رخ می دهد و باعث پاک شدن مواد آرایشی می شود پس بهتر است از لوازم های آرایشی ضدآب در آرایش چشم که نقطه جلب توجه صورت است و بیشتر دیده می شود استفاده کنیم. خط چشم و ریمل های ضدآب با خاصیت چسب مانندی که دارند هیچ وقت در اثر گرما پخش نمی شوند، استفاده از سایه های پودری روی پلک باعث ماندگاری خط چشم می شود.

نکته ۱ : خط چشم ضدآب را جایگزین مداد های چرب چشمی کنید، از مدادهای چشمی خشک برای فرم دادن چشم و ابرو می توانید استفاده کنید، برای رنگ ابرو از رنگ های روشن استفاده شود.

برای مشاهده مقالات و محصولات بیشتر میتوانید از سایت باستاره دیدن فرمایید.

همچنین میتوانید از طریق اینستاگرام باستاره ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه